DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga Foreverek :*

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitimeNie Lut 08, 2015 7:40 pm

Witam, w dniu dzisiejszym chciałbym złożyć skargę na gm'a czy tam admina, nie wiem za co go ma bo nic nie robi, moim zdaniem gracze bardziej pomagają niż on, ale bez obrazy Very Happy A więc Foreverek, wyganiał mnie na soje, a potem wlepił bana, że miałem większą wiedzę od niego na temat dawnego DAWINBI Smile, oraz gracz jakiś nagato 200+/- usłyszał temat soji i zaczął go rozwijać, więc odpowiadałem mu na pytania. Aż dostałem bana z powodem "Szkoda gadac -.-." Smile



ps:niżej mam dowód jakim jest ss, zrobiłem go trochę wcześnie ale można skojarzyć który to moment, a ja lecę składać prośbę o ub Smile




Skarga Foreverek :* Ixz0qh



Z pozdrowieniami, Minato Namikaze
Powrót do góry Go down
MokraTrzynastka




Liczba postów : 2
Join date : 09/02/2015

Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Re: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitimePon Lut 09, 2015 8:29 pm


Cytat :
nie wiem za co go ma bo nic nie robi,


W dodatku Foreverek faworyzuje graczy widziałem jak do jego domku (domek GM'a) ma dostęp niejaki Vinai z tego wynika że może korzystać z jego przedmiotów (hajs,itemy) i jak tu grac panie premierze ? xD

Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Re: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitimePon Lut 09, 2015 9:00 pm

Na screenie nie ma zadnego dowodu ze takowe slowa skierowalem do cb dostales bana bo za dobrze sie poczules i zaczales gadac glupoty o Dawku i to ze nie robie nic na serverze nie oznacza ze poza nim sie niczym nie zajmuje (y)

Co do drugiego posta to prosze mi pokazac screena na ktorym widac ze w moim domku byly jakiekolwiek itemy Smile Jedyne co mialem w domku to pare cc a pietro wyzej dwa kawalki papieru :v

To ze vinai ma inva do mojego domku nie oznacza odrazu ze go faworyzuje a wrecz przeciwnie... to wy szukacie byle gowna zeby sie tylko dojebac :/
Powrót do góry Go down
MokraTrzynastka




Liczba postów : 2
Join date : 09/02/2015

Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Re: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitimePon Lut 09, 2015 9:46 pm

"Pare cc" to daj kazdemu te pare cc a nie jednej osobie która ma dostęp do domku Gm'a...
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Re: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitimePon Lut 09, 2015 10:03 pm

Dobrze oboje wiemy do kogo kierowałeś te słowa, ale to mało ważne, ważny jest sam fakt, że użyłeś takich słów... Administrator który wygania do konkurencji. Nikt się nie chce do ciebie "dojebać", ja chcę tylko żebyś wyciągnął naukę z tego,
jak ma się zachowywać administrator i oczekuję twojej poprawy.





Z pozdrowieniami, Minato Namikaze
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Re: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitimePon Lut 09, 2015 11:14 pm

Mokra Trzynastka ehh po co mam dawac wszystkim te ''pare cc'' skoro z mojego domku nic nie zniknelo ...? daj sobie juz spokoj >,<

Minato Glownie zaczelo sie od tego ze ty cos do mnie powiedziales ja ci odpowiedzialem i powiedziales '' no to ide na soje'' (wiem troche maslo maslane ale nie pamietam dokladnie co Ty tam napisales) Sam fakt ze to zrobiles mnie juz niezle zdenerwowal a potem wrociles i sie jeszcze wpieprzales w rozmowe ... Dobra przyznaje sie troche przesadzilem z tym banem przepraszam a co do tego jak napisales ze idziesz na soje to nie wiem czy to bylo w formie zartu jesli tak to poprostu wybrales nieodpowiedni moment bo bylem troche podkurwiony ;d W kazdym razie unbana Bunny Ci dal ja przyznaje sie do mojej winy i jeszcze raz Cie przepraszam ze mnie ponioslo Smile
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Re: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitimePon Lut 09, 2015 11:33 pm

Moim zdaniem temat do zamkniecia. To było tak, że pytałem się czy coś zrobicie na serwie, a ty mi brzydko odpowiedziałeś, więc użyłem szczypty ironi potocznej Smile



Z pozdrowieniami, Minato Namikaze
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Re: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitimePon Lut 09, 2015 11:41 pm

Ja to troche inaczej pamietam ale jebac to xD Temat zamkniety.
Powrót do góry Go down
Kanalia

Kanalia


Liczba postów : 18
Join date : 19/01/2015
Age : 25
Skąd : Zielona Góra

Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Re: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitimeWto Lut 17, 2015 4:35 am

Te pare ''CC'' Było moje sam je położyłem w domku Foreverka..., kartki także były moje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga Foreverek :* Empty
PisanieTemat: Re: Skarga Foreverek :*   Skarga Foreverek :* Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga Foreverek :*
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga na Foreverka :)
» Skarga i zażalenie?
» Skarga na Pojebek.
» Skarga Mokate Cappuccino
» Skarga Tutor Keendy Crash

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Skargi i Zażalenia-
Skocz do: