DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na Foreverka :)

Go down 
+4
Zabije
Foreverek
•| °Keendy° |•
Obity
8 posters
AutorWiadomość
Obity

Obity


Liczba postów : 12
Join date : 22/12/2014
Age : 24
Skąd : Deutschland/Hamburg

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 2:37 pm

Foreverek bez podstawnie dał mi BANA + Chyba dalete konta oraz sprzedał mój domek i wyczyścił z niego całe EQ. Zapłaciłem za to więc albo oddajcie mi pieniądze wydane na OTS albo postać z eq i domkiem Smile Na tyle nie szantażuje czy coś ale dostałęm bana za sprzedawanie EQ czego nie dokonałem a jego dowodem jest nie pełny SS.
Powrót do góry Go down
https://dawinbi.forumpl.net/
•| °Keendy° |•
Administrator Forum
Administrator Forum
•| °Keendy° |•


Liczba postów : 25
Join date : 21/12/2014
Age : 27
Skąd : Zamość

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 2:53 pm

Foreverek prawidłowo dał nominacje do bana.
Nie jestem osobą postronną, czy osobę znam czy też nie.
Poniżej daję konkrety dowód:

Skarga na Foreverka :) 6TxgM4

A tutaj podaje punkt naruszenia regulaminu.

6. Zakazanym jest również sprzedaż przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Pozdrawiam,
Keendy.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org/index.php
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 2:58 pm

Dalem zwyklego bana nawet nie na ip chociaz powinienem nie dodawaj sobie jakiegos delete .... Nie rob z siebie wielce niewinnego bo naruszyles jeden z punktow regulaminu co keendy udowodnil ci powyzej A za oskarzanie mnie za ''niepodstawne'' zbanowanie cie postaram sie o bana na ip specjalnie dla cb teraz mozesz sie czuc wyjatkowy
Powrót do góry Go down
Obity

Obity


Liczba postów : 12
Join date : 22/12/2014
Age : 24
Skąd : Deutschland/Hamburg

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 3:04 pm

Nie zmienia to również faktu iż nie sprzedałem nic a SS jest nie pełny kiedy następnie napisałem, że to jest ŻART. Oraz nie daje ci to prawa sprzedania mojego domku oraz itemków za które ja sam buliłem kase Wink
Powrót do góry Go down
https://dawinbi.forumpl.net/
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 3:10 pm

Nie wazne jest to czy sprzedales a to ze probowales A co do domku.... Dostales bana wiec domek by stal nie uzywany a po dluzszym nie wchodzeniu na server danego uzytkownika domki sa sprzedawane innym graczom tak wiec po twoim banie mozna powiedziec ze domek stal sie ''nobody'' Pewnie zapytasz jeszcze ''a co z moimi itemkami za ktory zaplacilem pieniedzmi moich rodzicow'' Co tu duzo mowic chciales je nielegalnie sprzedawac innym graczom co jest zabronione wiec usuniecie ich mozesz rowniez potraktowac jako ''kare''
Powrót do góry Go down
Zabije

Zabije


Liczba postów : 8
Join date : 27/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Tak ci powiem   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 3:12 pm

flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower  Obity jebnij sie w czaszke tak ci powiem sprzedajesz eq na lewo za sms ktore sam kupiles i sprzedajesz dalej za drozej. Pierdolnij sie w glowe jak ty nie chcesz bana. Sam bym ci wyjebal bana odrazu a keendy tylko potwierdza fakty ze sprzedajesz a za takie cos nalezy sie ban:) afro afro afro afro afro afro
Powrót do góry Go down
•| °Keendy° |•
Administrator Forum
Administrator Forum
•| °Keendy° |•


Liczba postów : 25
Join date : 21/12/2014
Age : 27
Skąd : Zamość

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 3:21 pm

@@Obity

Chciałbym nadmienić iż screan został zrobiony po tym jak dostałeś Bana, więc jeśli chcesz na dodatek kłamać co do owej sprawy to fałszerstwo także jest zabronione Smile Pogrążasz się tylko Smile
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org/index.php
Obity

Obity


Liczba postów : 12
Join date : 22/12/2014
Age : 24
Skąd : Deutschland/Hamburg

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 4:14 pm

Powiem ci tyle Keendy Smile Nie wstawiłeś full ss i tyle Smile Przekabacacie graczy aby was poparli a nic nie sprzedałem :> Więc chcę konkretnych dowodów ;..;
Powrót do góry Go down
https://dawinbi.forumpl.net/
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 4:19 pm

Miałeś zamiar sprzedawać itemki za sms ._. czytałeś regulamin ? to, że admin dowiedział, się szybciej niż sprzedanie itemków to tylko twój problem ._.
Powrót do góry Go down
Matix




Liczba postów : 6
Join date : 26/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 5:47 pm

Co do bana to go nie powinno byc gdyz nie doszlo do tranzakcji, w takim razie foreverek daj sobie bana za rozdawanie eq znajomym wiem ze rozdajesz bo 1 z twoich kolegow dal dla mojego kolegi samehade+5 + mowil ze jeszcze dostanie od ciebie eq i nie mow ze tak nie jest
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 5:52 pm

ehh kolejny nie ogarnięty. co ty myślisz, że musi sprzedać, żeby zbanować ? jest dowód, że chce sprzedać za sms a za to jest ban polecam regulamin ._. mam nadzieje, że już czaisz dlaczego ma bana

Skarga na Foreverka :) 141vdde
Powrót do góry Go down
Matix




Liczba postów : 6
Join date : 26/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 5:56 pm

Idac twoja logika vitheda powinien sam sobie dac bana gdyz to on mu sprzedal 1 itemki, w takim razie glowny admin zrobil regulamin i sam nie przestrzega
Powrót do góry Go down
Matix




Liczba postów : 6
Join date : 26/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 5:59 pm

Nie trawie tego tyma obity ale jak kupil itemki od admina to i mogl sprzedac, jak wiadomo adminow nie bylo stac na hosta
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 6:00 pm

a czyj to serwer ( mam nadzieje, że znasz odp )
Powrót do góry Go down
Matix




Liczba postów : 6
Join date : 26/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 6:10 pm

Toz napisalem(polecam czytanie ze zrozumieniem) to ze jest to jego serwer to znaczy ze ma nieprzestrzegac
Powrót do góry Go down
Matix




Liczba postów : 6
Join date : 26/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 6:10 pm

Nie przestrzegac regulaminu?
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 6:12 pm

kolego było to przed napisaniem regulaminu a pan który miał te itemki dostał bana i nikt po nim nie płacze więc w czym problem ?
Powrót do góry Go down
ViTheDa
Właściciel Serwera
Właściciel Serwera
ViTheDa


Liczba postów : 17
Join date : 21/12/2014
Skąd : Śląsk

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 6:22 pm

Ah, czyli mam rozumieć, że rzeczy typu IS powinnien admin dostać bana tak? Obity był wyjątkiem z tego powodu, że brakowało mi do lepszego vps'a. W regulaminie pisze, jasno i wyraźnie. Co do "tranzakcji" to za chęci w pracy dostajesz pieniądze czy wykonaną robotę? ...
Sprzedanie tych itemów było traktowane jako IS.
Zaznaczam iż nie czerpię z tego żadnych korzyści. IS oraz sprzedaż przedmiotów w grze POZWALAJĄ UTRZYMAĆ DEDYKA!
W rzeczy samej Matix, nie było mnie stać na hosta. Nie mam zamiaru płacić za waszą grę, jeżeli chcecie pograć to proszę bardzo. Odpalam is i wasze pieniądze idą na utrzymanie. Ja z swojej kieszeni nie mam zamiaru płacić za dedyka Smile
Oj błędna logika Matix, błędna.

// Skarga odrzucona, ban jest uzasadniony. Temat zamykam.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 12:42 pm

Jeśli w regulaminie jest coś w stylu "Nie wolno graczom/graczowi...", a admin to nie gracz to nie rozumiem w czym problem. Jak nauczycielka się pomyli i poda złe zagadnienie, a ktoś ją poprawi to podejdziesz do dziennika i wpiszesz jej złą ocenę?
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Sponsored content





Skarga na Foreverka :) Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Foreverka :)   Skarga na Foreverka :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na Foreverka :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga i zażalenie?
» Skarga na Pojebek.
» Skarga Foreverek :*
» Skarga Mokate Cappuccino
» Skarga Tutor Keendy Crash

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Skargi i Zażalenia-
Skocz do: