DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga i zażalenie?

Go down 
+3
•| °Keendy° |•
ViTheDa
Impish
7 posters
AutorWiadomość
Impish




Liczba postów : 15
Join date : 25/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 11:46 pm

Sam nie wiem jak temat nazwać, nie wiem nawet na kogo składać skarge... Na Zabije? Na Obitego? Na pol serwera? Na GMow?

Rozumiem, ze sa to beta testy, wszystko moze sie zmienic, ale ludzie nie zmienia sie. Zapewnianie, ze na oficjalu nie beda dzialy sie takie rzeczy? A jaka jest pewnosc, ze tak bedzie?

Z tego co zrozumialem z tematu Obitego, to sprzedaliscie mu itemy za kase i zbanowaliscie go za probe odsprzedania innym graczom. Wszystko w porzadku, zlamal regulamin. Dlaczego jednak sprzedaliscie itemy niedostepne dla innych ludzi? Nie prosciej Wam w takim razie wlaczyc SMS shopa dla wszystkich jesli brakuje pieniedzy? My bedziemy mieli rowne szanse, Wy pieniadze, wszyscy beda zadowoleni. W tym momencie to wyglada tak, ludzie chodza w itemach, ktorych nie da sie zdobyc, nie chca ich sprzedac, sa nie do zabicia dla innych, sami zabijaja wszystko co sie rusza. Przyklad? Pan Zabije - przez godzine latal i zabijal, nie dosc, ze wyglada jak Kiba w polaczeniu z Akamaru, grajac Naruto, to doszedl do takiego dmgu, ze skladal ludzi z lepszymi skillami w sekunde? A skad on ma te itemy? Tez kupil? Kolega admina? Admin? Moze event?

Gram codziennie, nigdy nic nie dostalem z zadnego eventu. Nie to co ludzie posiadajacy po 10 samehad. Mam jedne z najlepszych skilli na serwerze, a od niektorych padam po zakonczeniu Susanoo, jednoczesnie nie majac szansy na zabicie takiej osoby. No bo jak? Ja go po 13k, on mnie po 60... Tlumaczenie takich osob: zwykle itemy z bossow, skille... Jasne... Znam osoby, ktore maja zwykle itemy z bossow, skille lepsze od nich, a i tak nie maja szans na rowna walke.

Skille. No tak. 111 Attack Speeda u 4 osob, probowal ktorys z Was wbic wlasnorecznie 60? Musialbym z 4-5 dni trenowac non stop, tylko AS i nic innego nie robic. Moze skill z glova - Usia 169.

Do tego dochodzi regulamin serwera, zakaz przeklinania bla bla bla... Szkoda, ze nie dotyczy adminow piszacych na czerwono. Oni przeklinac i wyzywac graczy moga, bo dlaczego nie?

Domki. Nie ma domkow dla graczy, ale GMowie domki na swoich postaciach maja, wkladaja tam itemy dla nikogo niedostepne i wpuszczaja takich ludzi jak Zabije.

Ogolnie, jesli to sa testy, to ok, testujmy, ale przy takich sytuacjach na oficjalu, to szkoda roboty i Waszej i naszej, bo ludzie chca balansu, nie tylko balansu postaci, ale takze balansu w traktowaniu graczy. Wiem, nie musze grac, ale nie tedy droga, chce grac, chce pomoc, dodawac jakies pomysly i cieszyc sie z Wami najlepiej zrobionym serwerem Naruto...

Dziekuje.
Powrót do góry Go down
ViTheDa
Właściciel Serwera
Właściciel Serwera
ViTheDa


Liczba postów : 17
Join date : 21/12/2014
Skąd : Śląsk

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 11:49 pm

Zapewne tak z tym sms shopem byłoby najprościej. Ale...
Tak, ale. Nie chce mi się słuchać waszego za przeproszeniem bólu dupy po resecie. Nie będę oddawał przedmiotów, nie ma takiej opcji. Do 2-3 dni postaramy się włączyć SMS SHOP jeżeli tak bardzo tego pragniecie.
Nie przewiduje takich rzeczy na officialu, jeżeli jednak tak się stanie owy Administrator zostanie wydalony.
Co do domków, tak jak mówię wam w grze. Te co zostały są zbugowane, drzwi nie działają i nie widać ich ownera. Po kolejnym updacie mapy zostanie to zmienione. Nie spotkałem, żeby Administrator miał domek na którejś z swoich postaci.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Impish




Liczba postów : 15
Join date : 25/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 12:02 am

No powiedzmy, ze nie czuje sie olany ta odpowiedzia, aczkolwiek moja ciekawosc nie zostala zaspokojona.

Skad takie skille u ludzi, ktorzy nigdy nie trenuja? Dlaczego taka sytuacja jak z Zabije wydarzyla sie? Dlaczego admini przeklinaja, a banuja za to innych graczy? Domek gracza Martwy?
Powrót do góry Go down
ViTheDa
Właściciel Serwera
Właściciel Serwera
ViTheDa


Liczba postów : 17
Join date : 21/12/2014
Skąd : Śląsk

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 12:05 am

Większośc adminów ma swoje postacie "Graczy". Tam nie mają accesu także mogą robić to co każdy gracz. Martwy m.in to jestem Ja, większośc graczy o tym wie. Skille podejrzewam, że to również admini pod postacią gracza.
Odnośnie gracza zabije to sam tego nie rozumiem, nie ma "adminowskich" przedmiotów.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Impish




Liczba postów : 15
Join date : 25/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 12:27 am

Ech, czyli jak zwykle, reka reke myje, no jasne, ze nie ma, bo kazdy z 65 skillem glova, bije po 80k w goscia 110 defa, 107 absorb Smile W koncu 111 attack speeda tez wytrenowal Smile Czy moze to tez wygral na evencie - najlepiej jednoosobowym?

Zacznijcie nam w koncu odpowiadac jak normalnym ludziom o co tu chodzi, a nie traktowac jak idiotow kryjac kolegow i kolegow Waszych kolegow.

Powrót do góry Go down
ViTheDa
Właściciel Serwera
Właściciel Serwera
ViTheDa


Liczba postów : 17
Join date : 21/12/2014
Skąd : Śląsk

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 1:05 am

Nikogo nie kryje, na prawdę postacie typu Ronin, Immortal, Martwy, Hentai Boobies (nicki które zapamiętałem, może mają więcej postaci. Nie sprawdzałem.) to są admini. Osobiście nie dałem żadnemu rl znajomemu lvl, skilli itd z tego powodu iż ich nawet tutaj nie zapraszałem Smile
// Nie spotkałem się z tym, żeby jakiś admin banował za samo przeklinanie. Pozwalam wam przecież przeklinać, nie jesteśmy w przedszkolu. Ale wszystko ma swoje granice prawda? Poza tym, Admin też człowiek. Mogą nerwy puścić tym bardziej kiedy wchodzisz zmęczony po dniu, bez humoru a jedyne co widzisz to : DAJ EVENT, ZRUB MI MADARE, POSTAW POTWORKA, DAJ ITEMY,
zrub czy raczej zrób to słowo nie na miejscu. Admini takich rzeczy nie robią, co najwyżej można poprosić ale jeżeli admin mówi Nie to znaczy NIE. Spamowanie nic nie zmieni a nie dość, że wytrącasz administratora z równowagi to jeszcze można wyłapać bana.
Moi drodzy, szanujmy się nawzajem. Bo osobiście jestem spokojnym człowiekiem, ale w momencie gdy wchodzę na dawinbi wszystko zaczyna mnie irytować. Nie raz może dałem bana z głupiego powodu, ale to tylko i wyłącznie wasza wina. Jak dbacie tak macie.

Rzeczywiście, ten def i absorb jest przesadzony. Na officialu takich rzeczy nie będzie, gwarantuje to. Na samym początku staramy wyeliminować ważniejsze błędy.


Ostatnio zmieniony przez ViTheDa dnia Nie Gru 28, 2014 1:39 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
•| °Keendy° |•
Administrator Forum
Administrator Forum
•| °Keendy° |•


Liczba postów : 25
Join date : 21/12/2014
Age : 27
Skąd : Zamość

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 1:17 am

Jeżeli chodzi o dawanie itemków. Również mogę powiedzieć iż rozdawanie nie ma miejsca. Lecz jeśli chodzi o mnie to celowo mam ubrane eq żeby nikt mnie nie mógł zabić tylko pragnę zauważyć iż ja także nikogo nie atakuje z racji tego że jestem Tutorem. Staram się pomagać aczkolwiek wiekszość czasu spędzam na robieniu grafik na forum czy layouta.

Jeżeli zauważe przekręty ze strony Administracji zgłoszę to niezwłocznie na Forum żebyście i Wy to zobaczyli a nie sam Vitek.

Mogę się tutaj odwołać na to iż Obity który dostał bana to mój znajomy, lecz jeśli jestem w supporcie nie toleruje łamania regulaminu.

Sory za ortografię. ( pisane na tel. )

Pozdrawiam,
Keendy.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org/index.php
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 1:31 am

Nie rozumiem płaczu ludzi, skoro to jest beta. I tutaj jest testowany ots i różnego rodzaju inne rzeczy. A tutaj nadal wielki płacz.
Rozumiem gdyby takie coś miał miejsce na officialu, ale moim zdaniem, ten temat aktualnie ma małe znaczenie ze względu na bete i serwer jest aktualnie dla fun.

Uszanujcie prace tych ludzi którzy tworzą tego otsa. Którzy aktualnie pracują żebyście mogli grać. A aktualnie jest jeden wielki płacz.
Powrót do góry Go down
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 11:41 am

Jestem chyba najbardziej niezależną osoba na serwerze, wiec wszelkie skargi można kierowca w ostateczności do mnie. geek
Reszta zależy od przedstawianych dowodów oraz od tego jak bardzo trywialna może być sprawa. scratch
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 1:16 pm

Ciekawi mnie 1 rzecz na tej becie._. czemu na tej becie zostaje wyróżnionych parę graczy i dostają as/tai itd. i eq scratch

czemu nie może każdy dostać jak już ktoś dostanie albo nikt ale niestety już tak jest, że taki znajomy admina czy chuj wie kogo wbije i odrazu dostaje jakieś super pro eq i as, żeby stał na trainach jak inni najgorsze jest w tym, że jak już piszesz z takim typkiem który ma te zasrane eq/skille to nie przyznaje się do tego tylko kłamie i pisze, że wszystko zdobył sam jak tak będzie dalej to ten serwer chyba długo nie będzie stał lol!
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 1:35 pm

Wiesz jak to dziala Mokate ? Ktos dostanie wpierdol od innego typa a myslal ze jest nie do pokonania i juz nachodzi mysl ''O! ten ma eq od GM'a'' A prawda jest taka ze na serverze nie ma balansu postaci jak i itemkow dlatego sa tak odstajace od siebie roznice obrazen
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 1:40 pm

Tyle to wiem, że nie ma balansu, ale bez przesady. Np. taki zabije 66 tai bez eq i bije po 100k w ludzi gada, że ma 60 as, a tak naprawdę ma 111 +. Gada, że nic od gm czy ch*j wie kogo, a ma yaty i ch*j wie co w eq, więc proszę, chyba nie sądzisz, że naruto jest aż tak zbugowany, żeby aż tyle bił.




//Damian: Staramy się nie przeklinać.
//Damian: Od razu lepiej wygląda. Smile
Powrót do góry Go down
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 3:22 pm

Ja nikomu nie rozdaję itemków. Sam zauważam, że czasem ktoś wali mocniej od innych, gdy grałem jedną z moich postaci. Takim Itachim waląc z najlepszych jutsu waliłem po 60k, gdy profesje z Kamui waliły po nawet 250k, ale odkąd to się zmieniło to walą chyba ponad 110k. Co do 111 AS. Sam mam postać z takim poziomem, ale nikomu się nie chwalę, że jest moja. Domyślam się, że reszta postaci z takim samym poziomem AS również należy do kogoś z supportu. Usia jest chyba jedną osobą, która dostała coś w skillach od supportu (169 tai jutsu). Nie wiem za co dostała, ale chyba nie wykorzystuje tego na swoja korzyść. Zresztą ona nie raz grała moją postacią czy miała tuta/GMa i nikomu nikomu kłopotów nie sprawiała, więc przymknąłem na to oko.

Mam nadzieję, że taka odpowiedź Ci wystarczy. rabbit
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 3:32 pm

Damian ten dmg z kamui to był bug poza tym to nie jest temat o starym bugu z kamui tylko o eq i skillach graczy bo zabije to nie jest char admina tylko normalny gracz a raczej kolega jakiegoś admina czy ch*j wie kogo liczy się sam fakt, że ta beta miała być bez eq od adminów zwłaszcza skilli
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 4:02 pm

nawet wbili ? pisałem z 1 os co ma 100 as i gadała ta os, że od shizza ma (wtedy jeszcze miał tutaj admina) więc raczej ten as jest od shizza ( większośc)
Powrót do góry Go down
Impish




Liczba postów : 15
Join date : 25/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 4:13 pm

Wlasnie o ten ranking chodzi, niektore postacie 106 czy 111 kojarze, ze sa GMow, ale wierz mi, malo kto trenowal na tym serwerze tyle co ja, czy Kaka. Wbic 111 as? Czlowiek ktorego nigdy nie widzialem trenujacego? Ktory tylko PKuje ludzi i gada jakies pierdoly pod temple? Nie wiem czy stojac na trainach od poczatku istnienia tej bety daloby sie tyle wytrenowac nawet. Ok. 3 dni ciaglego trenowania AS, dalo mi 51 skilla i naprawde idzie juz jak krew z nosa, wszyscy ludzie pode mna w rankingu - jestem w stanie uwierzyc ze to wytrenowali, jest duzo ludzi ze skillem niewiele mniejszym. Potem jest przepasc... Martwy 65 (postac GMow), Usia 79 (dostala), Glosniki 87 (nigdy nie widzialem online 506lvl), Mikkuto 89 (widze online, nie widze trenujacego, ale ludzi zabija), no i ludzie 100+... Gdy zaczynalem tu grac, top20 wygladalo bardzo podobnie, zaczalem grac ok. tydzien po starcie. Chcesz mi powiedziec ze ktos w tydzien to wyskillowal? Nie zartuj Smile

Powrót do góry Go down
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 4:27 pm

Nie mam pojęcia ile się wbija taki skill. No to odpowiedz jest prosta. To są pozostałości po Schizzie. Smile
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 5:02 pm

racja shizz dał, ale nie tylu os bo ich jeszcze nie było więc któryś z adminów też musiał coś dać Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga i zażalenie? Empty
PisanieTemat: Re: Skarga i zażalenie?   Skarga i zażalenie? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga i zażalenie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga na Pojebek.
» Skarga Foreverek :*
» Skarga na Foreverka :)
» Skarga Mokate Cappuccino
» Skarga Tutor Keendy Crash

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Skargi i Zażalenia-
Skocz do: