DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Problem z Postacią Obito

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kagami




Liczba postów : 1
Join date : 11/03/2015

Problem z Postacią Obito Empty
PisanieTemat: Problem z Postacią Obito   Problem z Postacią Obito Icon_minitimeSro Mar 11, 2015 5:02 pm

Witam, mam problem z postacią obito, otóż expiłem na Samuraiach (140-160) lvl, i podczas gdy wbiłem 220 lvl, wywaliło mnie nagle z serwera, a gdy zalogowałem się na postać, mój lvl oraz wszystkie staty zaniżyły się, lvl spadł mi do poziomu 133, a także straciłem cenne eq, na które wydałem dosyć sporo pieniędzy z item shopa, m.in Tobi Mask, Naruto Sage Coat, Raikage Pants, Monk Sandals, Tsunade Amulet, 86 Charges left, Hero Water, Sound Belt, pomijając Hiramekarei któroy tylko mi został po zalogowaniu się. Czy jest możliwość odzyskania tych itemów?
Z góry dzięki za odp.
Powrót do góry Go down
sekresio




Liczba postów : 1
Join date : 11/03/2015

Problem z Postacią Obito Empty
PisanieTemat: Re: Problem z Postacią Obito   Problem z Postacią Obito Icon_minitimeSro Mar 11, 2015 5:20 pm

chcialbym potwierdzic to co sie stalo, okolo godziny 16:43 server scrashowal i podobnie jak kolega wyzej moj kolega ktory chwile wczesniej kupil 420 punktow i kupil itemy zalogowal sie, pobral je poprzez !shop, nagle server scrashowalo i itemow brak, bo cofka kilkugodzinna
Powrót do góry Go down
 
Problem z Postacią Obito
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Obito 2 propozycje
» Obito Uchiha [PORADNIK]
» PROBLEM Z SMS
» mam problem z exitem ,i po eq
» Problem z dawinbi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Błędy na Serwerze-
Skocz do: