DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 mam problem z exitem ,i po eq

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
alterego




Liczba postów : 4
Join date : 03/01/2015

mam problem z exitem ,i po eq  Empty
PisanieTemat: mam problem z exitem ,i po eq    mam problem z exitem ,i po eq  Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 8:59 pm

Witam więc tak ,bilem sie z jakims typem zabil mnie pare razy wiec lognolem na 2 chara poszedlem oby dwoma postaciami do domku jednym dalem eq do bp i do domku loguje sie 2 bp nie ma , myslalem ze crash , wracam na tamta postac co bp dawalem a ona na sniegu gdzies jest bez eq z aolem .... (wszystko jest na 1 koncie)   i eq nie ma .... Miales sie rozpisac na forum to pisze eq byly :
minato set,mandara set,2 kunai hiraishin,scroll co daje 20 mlvl ,gubai i helm i buty nazwy nie pamietam (daja po 8 assa 4 absorb i 4 defa)  mialem pisac to pisze


Wypowiedz jednego z adminow.
          VVVVVV
 
20:40 Karasha: nie dostaniesz eq  
PS:To ogarnijcie bugi -.-
Powrót do góry Go down
Sergiovsky

Sergiovsky


Liczba postów : 8
Join date : 25/12/2014

mam problem z exitem ,i po eq  Empty
PisanieTemat: Re: mam problem z exitem ,i po eq    mam problem z exitem ,i po eq  Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:02 pm

tak to jest jak przekłada się eq z jednej postaci na drugą bez zapisania aktualnego stanu tej drugiej przy pomocy reloga postaci, to że będzie crash i cofka jest nie do przewidzenia, administratorzy też nie wiedzą kiedy będzie crash tutaj wina jest tylko i wyłącznie twoja że nie zabezpieczyłeś się odpowiednio Wink
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

mam problem z exitem ,i po eq  Empty
PisanieTemat: Re: mam problem z exitem ,i po eq    mam problem z exitem ,i po eq  Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:10 pm

Potwierdzam up^
Poza tym skąd mam pewność że nie kłamiesz czy coś ? Więc tak jak wyżej, wina jest tylko i wyłącznie Twoja.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
alterego




Liczba postów : 4
Join date : 03/01/2015

mam problem z exitem ,i po eq  Empty
PisanieTemat: phii   mam problem z exitem ,i po eq  Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:36 pm

gram krotko wszyscy mowia ze klamie (oprocz znajomych) a gdyby eq stracili to tez by srali ;-;
Powrót do góry Go down
Sergiovsky

Sergiovsky


Liczba postów : 8
Join date : 25/12/2014

mam problem z exitem ,i po eq  Empty
PisanieTemat: Re: mam problem z exitem ,i po eq    mam problem z exitem ,i po eq  Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:47 pm

no masz racje srali by sie, bo też straciłem przez tę głupotę eq i narzekałem na te crashe, ale podczas tego mojego narzekania zdążyłem sobie dropnąć to samo eq w nie cały dzień, przy tak dużym większe szanse masz dropnąć eq niż próbować wyłudzić od gm, taka moja rada Wink
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

mam problem z exitem ,i po eq  Empty
PisanieTemat: Re: mam problem z exitem ,i po eq    mam problem z exitem ,i po eq  Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 10:08 pm

Napisałem długa odpowiedz ale mi sie internet zawiesił więc chuj, po prostu nie mg dać eq bo nie wiem kto mówi prawdę a kto kłamie, przykro mi. Na oficjalnej wersji takich błędów nie powinno być.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
alterego




Liczba postów : 4
Join date : 03/01/2015

mam problem z exitem ,i po eq  Empty
PisanieTemat: Dobra skoro taka dupa , pomozecie Mi wylotac eq ?: C   mam problem z exitem ,i po eq  Icon_minitimeNie Sty 04, 2015 9:12 am

Pomoze ktos wylotac eq czy tez nie??
Powrót do góry Go down
•| °Keendy° |•
Administrator Forum
Administrator Forum
•| °Keendy° |•


Liczba postów : 25
Join date : 21/12/2014
Age : 27
Skąd : Zamość

mam problem z exitem ,i po eq  Empty
PisanieTemat: Re: mam problem z exitem ,i po eq    mam problem z exitem ,i po eq  Icon_minitimeNie Sty 04, 2015 9:55 am

Co jak co, lecz wydaje mi się iż na naszym serwerze jest " masa " ludzi którzy pomogli by Ci odzyskać itemy, w tym i ja. Lecz to co wczoraj robiłeś, spamując, wulgarnie zachowywać się w stosunku do graczy jak i Administracjii zdecydowanie zniechęca.

Wyciągnij wnioski z tej sytuacji na przyszłe problemy których Ci nie życze.
Zamykam żeby nie było spamu.


Pozdrawiam,
Keendy.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org/index.php
Sponsored content





mam problem z exitem ,i po eq  Empty
PisanieTemat: Re: mam problem z exitem ,i po eq    mam problem z exitem ,i po eq  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
mam problem z exitem ,i po eq
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» PROBLEM Z SMS
» Problem z dawinbi
» Problem z Postacią Obito

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Błędy na Serwerze-
Skocz do: