DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Official ?:D

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Deisobol




Liczba postów : 1
Join date : 11/03/2015

Official ?:D Empty
PisanieTemat: Official ?:D   Official ?:D Icon_minitimeWto Mar 24, 2015 6:37 pm

Kiedy Official Pannowie ?Smile czekam z niecierpliwoscią Wink)
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Official ?:D Empty
PisanieTemat: Re: Official ?:D   Official ?:D Icon_minitimeSro Mar 25, 2015 8:49 pm

Serwer chyba umarł, to smutne. Liczyłem, że serwer ruszy, gdyż czekałem na Niego z niecierpliwością.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Official ?:D Empty
PisanieTemat: Re: Official ?:D   Official ?:D Icon_minitimeCzw Kwi 09, 2015 11:01 pm

Patrzcie kto się odezwał. Mistrz i władca Vanquish. To prawda, "DaWinBi" już upada i prawdopodobnie nie będziemy go więcej opłacali, ale to nie z powodu braku graczy, lecz z braku chęci do pracy. Jeśli jesteś tak dobry i tak mądry, może oddam Ci to co udało nam się zrobić, a ty zrobisz z tego idealny serwer, tak, jak już wcześniej o tym mówiłes.

PS. Jeśli zobaczę Cię na serwerze (nie DaWinBi) możesz spodziewać się bana od razu, na samo wejście.
Nie pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Kanalia

Kanalia


Liczba postów : 18
Join date : 19/01/2015
Age : 25
Skąd : Zielona Góra

Official ?:D Empty
PisanieTemat: ..........   Official ?:D Icon_minitimeWto Kwi 28, 2015 10:01 pm

ahahahahahaha
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Official ?:D Empty
PisanieTemat: Re: Official ?:D   Official ?:D Icon_minitimePią Maj 01, 2015 3:33 pm

Hmm. Myślisz, że będę płakał? Lepiej pochwal się jak poszło Ci na teście z przyrki.
BTW. Jeśli będziesz chciał wejść to używaj jakiegoś proxy czy innego syfu bo nie zapominaj, jako administrator Dawinbi miałem prawo do przechowywania Waszych adresów IP.

Aha. I jeżeli uważasz, że masz "Pełne prawo z nas cisnąć" to uważam, że się grubo mylisz.

"Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
Art. 216. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku."

To Twoje ciśnięcie po innych to zniewaga kolego, a ten paragraf tyczy się internetu.
Zapraszam do lektury polskiego prawa karnego zanim zdecydujesz się wygadywać takie głupoty.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Official ?:D Empty
PisanieTemat: Re: Official ?:D   Official ?:D Icon_minitimeWto Maj 05, 2015 8:52 pm

Nie unoś się tak bo ci żyłka pęknie. Twoim zachowaniem widać, że masz maksymalnie 16 lat, każdy w gimnazjum teraz stara się pokazać jaki to nie jest odważny, jak by każemu chciał wypierdolić? Proszę skończ udawać chojraka bo domyślam się, że gdyby przyszedł do ciebie list z prokuratury, policji lub innego organu ścigania to twoje myślenie zmieniłoby się diametralnie, a rodzice w końcu odcieliby ci internet i kieszonkowe. Moze wtedy bys sie czegos nauczył. Dorośnij, jeśli będziesz potrafił rozmawiać na poziomie wyższym niż poziom gimnazjum, wtedy odpisz, jeżeli jednak masz się spinać i pokazywać jak bardzo masz "wyjebane" (JP JP JP JP JEBAĆ POLICJĘ, WYPIERDOLE KAZDEMU, CHYBA ZE JESTES SILNIEJSZY TO UCIEKNE) to lepiej skoncz się ośmieszać. Jak to mówią, dorośniesz a zrozumiesz. Skończ słuchać tych twoich rapsów i innych gówien jeżeli tak ci to dziala na ten twój pusty łeb.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Official ?:D Empty
PisanieTemat: Re: Official ?:D   Official ?:D Icon_minitimeSro Maj 06, 2015 1:16 pm

Mówiąc o mojej matce poraz kolejny udowadniasz, że nie myliłem się co do twojego wieku. Widać, że nadal nie rozumiesz co miałem na myśli. Uwierz mi, że pieniędzy mam wystarczająco, a serwer który robię traktuję jako przyjemność, zabicie nudy a nie jako punkt zarobku. Dlatego też, nie zależy mi na wielkiej ilości graczy i dlatego też robię serwer w sposób jaki mi się podoba, a nie w sposób jaki wy byście sobie życzyli. Jaki jest sens opierać wszystko na czymś, z czego nie można się utrzymać?

Wjebałem się tak? Otóż tutaj się grubo mylisz. To "Dawinbi" nie stało na silniku od Damiana więc poraz kolejny mylisz fakty. Damian nadal może przekazać temu komuś silnik DWB, ale powiedz mi, co ja miałbyl lub miałem z tym wspólnego? Nie chce mi się z Tobą więcej rozmawiać, zrozumiesz kilka rzeczy oraz będziesz potrafił porozmawiać na opowiednim poziomie, wtedy ci może odpiszę.

PS: Może zamiast spinać się, zrób własny serwer, pokaż jak wspaniały on będzie, i jak wiele zrobisz w dwa miesiące z zupełnie niczego?
Jeśli chcesz spróbować, to proszę, nawet ci pomogę. Jest to ten sam silnik na którym stoi serwer Soji. Powodzenia.

"Dawinbi" upadło, to prawda, więc nie będę się tutaj więcej rozpisywał, wolę zająć się czymś innym niż siedzenie na tym forum i rozprawianiem z tobą o czymś, co nie ma najmniejszego sensu.
Narazie.


Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





Official ?:D Empty
PisanieTemat: Re: Official ?:D   Official ?:D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Official ?:D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» DaWinBi Official

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Propozycje & Sugestie-
Skocz do: