DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.

Go down 
+6
mucha
ViTheDa
Bunny
Vanquish
Karasha
Minato Namikaze
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimePią Lut 13, 2015 4:10 pm

To tak, miałbym do was prośbę abyście napisali tutaj wasze pomysły, porady, oraz to co wam się nie podoba i podlega zmianie.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimePią Lut 13, 2015 4:47 pm

Powiem tak gra do 400 jest spoko Smile Problemy zaczynają się potem każdy mobek daje tyle samo expa(żałosne) moim zdaniem powinniście dodać mobki takie jak Bjuu, co były na starym dawku, grafiki bjuu już macie ze starego dawka, były całkiem okay Smile zrobić przedziały lvl'owe do danego bjuu w zależności od ogonów oraz dopasować ich siłę jak i otrzymywane doświadczenie, a bossy takie jak minato,raikage itp. podciągnąć bramki lv'owe bo nie oszukujmy się będzie to serwer h lvl'owy gdyby taki bjuu dawał 5/10/15 lv, wracając to tych bossów dać trochę większy dmg niż dotychczas żeby na combo nie zdejmowały jak ktos bedzie miał np.1klv oraz podwyższyć im w cholere poziom zdrowia tak aby 3/4 os biło bossa dłuższą chwile, do tego też podwiększyć z tych bossów lota, tak żeby przynajmniej na 1 zabitego bossa leciał 1 itemek. Wiem że były by wtedy h lv lecz gra była by i wiele lepsza i przyjemniejsza niż wasz pomysł na serwer. Widzimy co się teraz dzieje, serwer traci graczy.




ps: A na h lv można porobić jakieś anni np na samehade,raikage glove,hw lub shw lecz powinno być kurewsko trudne.





Z pozdrowieniami, Minato Namikaze
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimePią Lut 13, 2015 4:55 pm

To tak, jeżeli chodzi o potwory to obgadam to z Bunnym żeby były różnice większe. Jeżeli chodzi o bossy/bijuu, taki np. Minato etc. moim zdaniem byłoby głupie gdyby na 1 zabitego potwora leciał 1 item. Dlatego że, każdy w 2h miałby full set, co byłoby bez sensu. Co do bijuu, to chyba lepiej żeby były to bossy questwe a nie norm. exp. Oczwiście będzie to razem z dodanym balansem postaci.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimePią Lut 13, 2015 5:06 pm

Jeżeli liczycie na dobry serwer na którym expi sie na jakiś mobkach niż na pojedyńczym celu czyli bossie, to się mylicie. Sam niedługo zrezygnuje chyba z tego serwera, jeśli zostanie tak jak jest xD













Z pozdrowieniami, Minato Namikaze
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimePią Lut 13, 2015 5:11 pm

Źle mnie zrozumiałeś, bądź źle wyjaśniłem. Bossy mają być expowiskami, to oczywiste, ale nie takimi że są słabe i lootają z nich top itemki. Mają dawać expa, ale tez być trudne.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimePią Lut 13, 2015 5:52 pm

ja bym zrobił głosowanie czy ma serw być podobny do starego dwb czy nie
















Z pozdrowieniami, Minato Namikaze
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimePią Lut 13, 2015 7:39 pm

Hmm. Dajcie mi wytłumaczyć wszystko.
Wiem, że nie chcecie aby na serwerze były ciągłe resety postaci, dlatego exp nie może być tak wysoki jak był wcześniej. Te potwory które są teraz na serwerze są już zrobione pod official. Musicie pamiętać o tym, że na officialu będziecie zaczynać od poziomu pierwszego. Teraz, potwory weszły gdy mieliście już po 800 poziomy, dlatego nie dostajecie za nie expa.
Spróbujcie zrobić sobie nową postać, dobić ten 400 lvl na potworach takie jak są teraz, wtedy możemy porozmawiać, jeżeli nadal nie będzie Wam coś odpowiadało to chciałbym abyście argumentowali to co Wam się nie podoba, wtedy dojdziemy do kompromisu. Teraz po prostu mówicie że coś Wam się nie podoba, ale pozostawiacie to bez żadnego argumentu.

Już wiele razy tłumaczyłem to, że na officialu potworów będzie więcej niż tak jak jest teraz (do 310 lvla), dojdą bijuu, dojdą questy, jeszcze więcej bossów oraz przede wszystkim SAGI/MISJE oraz TASKI, dlatego będziecie musieli się napracować aby wbić większy lvl, ale nie będzie to tak odczuwalny wysiłek jaki jest teraz.
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimePią Lut 13, 2015 7:43 pm

Najlepiej jakbyście zrobili odnowioną wersję starego dawka + jakieś dodatki sagi,taski itp, najlepiej by wam to wyszło Smile






jeżeli takiego byście zrobili nawet bym mógł opłacać dedyka ;x









Z pozdrowieniami, Minato Namikaze















Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
ViTheDa
Właściciel Serwera
Właściciel Serwera
ViTheDa


Liczba postów : 17
Join date : 21/12/2014
Skąd : Śląsk

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimePią Lut 13, 2015 9:55 pm

Oczywiscie, moge odnowic stare dawinbi. Jezeli mi dacie source do niego to nie ma sprawy Wink Jest blad dzieki ktoremu kazdy moze kopiowac przedmioty i zeby go "zfixowac" potrzebny jest source.


(Wybaczcie za brak polskich znakow, angielska wersja windowsa.)
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
The author of this message was banned from the forum - See the message
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimeSob Lut 14, 2015 1:47 pm

Prosiłbym abyś przeczytał mój post raz jeszcze... Wszystko tam wytłumaczyłem.
Jeśli chodzi o powrót do "starego" Dawinbi, to niestety, ale nie ma takiej opcji.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimeSob Lut 14, 2015 4:11 pm

Jeśli zagwarantujesz mi 100+ graczy na serwerze takim jaki był przed wszystkimi aktualizacjami to je wrócę.
Każdy z Was jest tak genialny to niech zrobi coś swojego i nam pokaże, albo w ogóle zróbcie swój serwer i idzcie tam grać.
Starzy gracze odchodzą, nowi przychodzą. Nie chcę tutaj dzieci które na słowo "Naruto OTS" myślą sobie o serwerze typu "zabije moba dostane 24099999999999 lvli i ide napierdalać każdego na hita bo nie ma żadnego oporu, fajnie że armor ma 999999999 arm. teraz potwór nie będzie mi zabierał hp, ooo boss, zabiję go w sekundę"
Jeśli myślicie, że nie wkładamy w ten serwer pracy oraz wysiłku to niestety, ale grubo się mylicie.

Jeśli po aktualizacjach jest wam za trudno, to po co macie tutaj narzekać skoro możecie iść grać gdzieś indziej?
Powrót do góry Go down
mucha




Liczba postów : 5
Join date : 14/02/2015

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimeSob Lut 14, 2015 4:18 pm

acha czyli teraz gra ma wygladać następujaco od 1-200 monki od 200-300 sasuke oczywiscie wpadasz blokujesz hota dlubopisem np 300-400 konan i to samo co z sasuke itd itd itd XD
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimeSob Lut 14, 2015 7:27 pm

Niektórych postów to się czytać nie da, jak widzę jak piszecie po kilka razy o jedno i to samo, a nie czytacie postów administracji. Z tego co widzę , jestem spam o powrocie starego Dawinbi. Bo każdemu pasowało jak się szło na bossa na 200lvl i wskakiwał 500+. Żałosne jest też "obraza" ludzi którzy pracują i poświęcają swój czas żeby ludzie mogli sobie pograć dla przyjemności, a Wy i tak pieprzycie że źle i wszystko Wam nie pasuje. Nikt Was nie trzyma tutaj
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimeSob Lut 14, 2015 7:49 pm

Jeśli chodzi o "Stare" Dawinbi, wolałbym aby na ten temat wypowiedział się Damian. Ja przy nim nie pracowałem, dlatego nie będę się na ten temat wypowiadał.
Pierwsza koncepcja mówisz, czyli pobugowane komendy, ciągłe crashe serwera, pvp wyglądające tak, że kto pierwszy zaznaczy, ten wygra.
Sami powiedzieliście, że nie chcecie aby co tydzień były resety kont/postaci. Problem w tym, że przy maksymalnym lvlu 1000, i expie takim jaki był wcześniej lvl ten wbiłoby się w tydzień za czym idzie reset postaci ponieważ na tym gra się kończy. Tutaj chodzi o to, żebyście mieli co robić na serwerze dlatego jest trudniej wbić lvl oraz zdobyć eq. Co to za frajda bić bossa samemu? Za moich czasów, gdy ja sam grałem na serwerach, nie grało się na serwerze samemu, oraz przede wszystkim nie grało się na serwerach typu x999. Exp x5 był maksymalny, składało się drużynę z 5-10 graczy, chodziło razem na sagi, bossy, drop z bossów się dzieliło.
Taka jest moja koncepcja idealnego serwera. Myślę, że każdy stary wyjadacz się ze mną zgodzi. Jeśli chcesz grać samemu, ma być trudno, ale wszystko do zdobycia. Jeśli chcesz grać w kilku, będzie łatwiej, ale też nie zbyt łatwo.
Tyle ode mnie jak na razie.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:21 am

Skoro z Ciebie również taki wyjadacz to dlaczego mówisz, że lvl miałoby nabijać się na bossie? Powiedziałem juz, ze bossy są do dropu nie do expa. Przynajmniej za moich czasów tak było. I dokładnie tak jak powiedziałeś, uważam, że każdy h exp ots to noob ots. Jaka tam frajda z nabicia większego poziomu niż 200? Gdzie znajdzie się czas na questy oraz jakieś wary? Nigdzie. Jeśli uważasz, że zrobilbys z tym serwerem więcej ode mnie, może odstąpię Ci miejsca i Ty zajmiesz się wszystkim? Od balansu aż po jakiekolwiek sagi/skrypty itd?uważam ze serwery powyżej 7.6 to gowno, poty/usable itemy na hotkeyach spierdolily cala zabawę, na tym skończyła się moja gra w tibie, później poraz kolejny rozpoczęła się na shinobi-Sekai ale to już zupełnie inna historia.
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 4:10 am

Vanquish, aktualnie uważasz się za najmądrzejszego gracza jaki istniał. Grasz "12 lat " w tą grę i co wnosisz na ots? Płacz i wielki ból dupy że jest mały exp, no proszę Cię...
Równie dobrze czytając Twoje posty mogę stwierdzić, że tylko narzekasz, a sam byś pewnie lepiej tego nie zrobił. Twoja niektóre odpowiedzi w tym temacie są żałosne, równie dobrze mogę stwierdzić że Twoje IQ sięga zera
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
mucha




Liczba postów : 5
Join date : 14/02/2015

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 12:00 pm

niepodoba mi sie to że postać nagata ma najszybszą łape XD testowalem np naga bije 4x szybciej na 50 as niż lee na 50 czyli to jest coś nie tak chyba ze każdy ma grać nagatoxD
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 12:40 pm

Powiedziałeś, że grasz w to "12 roczków" a teraz mówisz że nie pamiętasz jak bossy były tylko i wyłącznie do dropu? Dziwne, w takim razie nie wiem na jakich serwerach grałeś.
Po drugie. Jeżeli uważasz, że dobijanie 200 poziomu na x5 to "męczenie" to niestety jesteś w błędzie. Jeżeli nie grasz sam, oraz serwer jest grywalny na odpowiednio wysokim poziomie, są gotowe sagi, taski, to dobicie tego 200 poziomu to sama frajda. Tutaj nie chodzi o to żeby wbić ten 200 poziom w jeden dzień, jeżeli tak myślisz to niestety, ale to nie jest serwer dla Ciebie. Idź poszukaj sobie serwera gdzie boss po zabiciu go daje 15 lvli, gdzie dobicie 200 lvla to 5 minut. Ciągłe narzekanie jest zupełnie bez sensu skoro wiesz jaka jest koncepcja na ten serwer oraz że nie wiele zmieni się pod względem tego co mówisz.
"Questy? Jebać"? Na prawdę? To co było najlepszego w tibii, za co zdobywałeś lepsze eq, oraz miałeś uciechę że udało ci się wykonać danego questa, Ty nagle mówisz "jebać" Czy ty grałeś na serwerach gdzie był exp x999, płaska mapa, zero questów, bossy=zwykłe moby? Hmm...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Propozycje & Sugestie-
Skocz do: