DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Minato <3 :)

Go down 
+2
Bunny
Minato Namikaze
6 posters
AutorWiadomość
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimeNie Lut 08, 2015 11:13 am

Siemka wszystkim Smile chciałbym zaproponować administracji balans minato, jest on trochę beznadziejny  lol! porównując go do innych profesji takich jak nagato czy madara. Nie oszukujmy się jak minato ma być profesją płatną powinna się czymś wyróżniać... A z moich obserwacji stwierdzam, iż minato to chyba najgorsza profesja ze wszystkich Smile Sumując minato jest spellowcem a bije marne dmg z jutsu, łapą też się nie wyróżnia bo jest jeszcze słabsza od spelli(nawet z eq is ta profka jest słaba)No i dodając do tego, jedyny buff który ma na 400 lv zabiera soula a jest na krótką chwile. Będę tą profką grać, ponieważ mam do niej sentyment, ale nie róbcie z niego takiego niezdary. papier+mały dmg+buff na soula =(sami wiecie co Smile)    






Z pozdrowieniami Minato Namikaze Smile
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimeNie Lut 08, 2015 12:11 pm

Jeśli mam być szczery to minato jest skończony w około 80%. Na officialu będzie on miał swoje Hiraishin Jutsu które będzie działało podobnie jak na WoNO. Co do obrażeń, to nie sam minato nie jest zbalansowany lecz przedmioty i potwory. Właśnie zacząłem pracę nad balansem przedmiotów, ponieważ jak zdążyliście na pewno zauważyć, armor oraz obrażenia niektórych przedmiotów są albo zbyt duże, albo przeciwnie.
Jeśli chodzi o buffy, to każdy buff każdej postaci będzie zabierał soul. W końcu buff to buff, jeżeli ma dawać coś więcej musi również zabierać coś więcej.

Jeśli uważasz, że minato ma słabsze spelle od reszty postaci, prosiłbym mniejwięcej o jakieś porównanie obrażen na poszczególnych poziomach. Wtedy będzie nam się o wiele łatwiej uporać z balansem jeżeli będziemy mieli konkretny punkt odniesienia.
Dzięki za zgłoszenie sytuacji,
Pozdrawiam, Bunny.
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimeNie Lut 08, 2015 5:03 pm

Np, dla porównania nagato(400lv) z chibaku tensei bije 46k, a minato(400lv) z senjutsu rasengana marne 25k z 103 ninjutsu ja tutaj nie widze wcale balansu i łape ma mocniejszą troche nagato Smile Tak samo jest z większością profesji Smile









Z pozdrowieniami, Minato Namikaze Smile


Ostatnio zmieniony przez Minato Namikaze dnia Sro Lut 11, 2015 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimeNie Lut 08, 2015 5:30 pm

A czy brałeś pod uwage EQ danego gracza, oraz jego skille? Zresztą moim zdaniem Nagato, posiada zbalansowany dmg z spelli, gdyż co jak co, ale profesja Minato, nie specjalizowała się zbytnio w Jutsu. Jego mocną stroną były Hiraishin Jutsu . Tak jak napisał Bunny, każda profesja będzie mieć coś specjalnego dla siebie.

Pozdrawiam
Cozino
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimeNie Lut 08, 2015 5:49 pm

Nie no stary... Ty wiesz co ty w ogóle piszesz ? Proszę przeczytaj dokładnie poprzednie posty a potem się wypowiadaj. Bo to jest żałosne. Jak twoim zdaniem balans między minato a nagato jest, to niech tak będzie.
Jeśli 2x większy dmg to jest balans, to gratuluje Smile Minato nie specjalizował się w Jutsu ? Nie rozśmieszaj mnie, nie chcę tutaj kłótni jeśli to jest twoje zdanie, nie zamierzam cie przekonywać do moich racji Smile









Z pozdrowieniami, Minato Namikaze Smile
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimeSro Lut 11, 2015 1:34 pm

Ja zaraz wrzucę ss'y, które porównują dmg nagato i minato Smile Tak jak poprosił bunny zrobiłem nową postać, żeby im zaoszczędzić roboty Smile zaraz edit poleci Smile




Tutaj Dmg nagato Smile

AoE nagato na 300 lv ten spell bije 2x takim samym dmg czyli 22k+22k=44k.
Minato <3 :) 30ho3n9


A tutaj Chibaku tensei 46.5k spell na 400 lv Smile
Minato <3 :) 1z1gwh0


A tutaj łapa 22k Smile
Minato <3 :) Zmm81g



Teraz czas na minato <3

AoE Minato spell na 200 lv spell bije 2x pierwszy raz 5k drugi 10k czyli razem 15k
Minato <3 :) K3vf4g


Senjutsu Rasengan 25k spell minato na 400 lv.
Minato <3 :) 24xf213


No i łapa 24k:) Tutaj minato troche lepszy ken ma Smile
Minato <3 :) 2dkh0me


Eq te same, również skille można porównać.






















Z pozdrowieniami, Minato Namikaze.
Powrót do góry Go down
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimeSro Lut 11, 2015 6:43 pm

Temat nosi nazwę "Minato". Z ciekawości sprawdziłem. Z kamui, bijuudama, senjutsu rasengan waliłem po te 45k. Z chibaku tensei po te 80k... To nie Minato jest zepsuty tylko Nagato... No, ale po co napisać, ze coś jest za mocne, jak prościej narzekać, ze coś innego jest za słabe. Smile
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimeSro Lut 11, 2015 8:32 pm

Lepiej by było, gdybyście wszystkich wyrównali do nagato. Inne profesje są po prostu niegrywalne. Za ciężko z takim małym dmg. Zresztą i tak chyba macie podnosić dmg, z tego co słyszałem.


ps: Nie zapominajmy, że nagato ma jeszcze takiego spella jak Pain RikuDou Smile









Z pozdrowieniami, Minato Namikaze.
Powrót do góry Go down
Anubis




Liczba postów : 12
Join date : 23/12/2014

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimePią Lut 13, 2015 10:09 am

Dobra czyli tak . Wypowiem sie . Przed resetem gralem kazda postacia i mialem nia 1k . (nie wiem jak jest teraz ) Ale wczesniej minato byl po prostu za przeproszeniem ROZKURWIATOREM . Z jutsu bil jak wiekszasc postaci a np obito bil mniej z lapy ale z kamui potrafilem jebnac 180k Wyskilowalem bardzo Madare < top 1st Madara Minato < 2nd a obito jak gralem to wbilem rs i przestaem ale wtedy bylem top 2 na serwerze z obito Madara bylem niesmiertelny wbilem rs i stalem przed temple wina eq ktore juz zostalo naprawione . Minato bylem srednio tanky ale bilem w chuj z lapy i z jutsu jak madara , yamato,hinata tylko obito bil wiecej ale on bil z lapy cos za cos . Wg mnie tamte postacie byly dobre tylko madara byl przegiety z spelle m ktory odbijal autoattacki.

Pozdrawiam Anubis .
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitimePią Lut 13, 2015 10:17 am

Teraz to już nieważne ... Wczoraj zrobili taką lipe tym update, że szok -.-












Z pozdrowieniami, Minato Namikaze

Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





Minato <3 :) Empty
PisanieTemat: Re: Minato <3 :)   Minato <3 :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Minato <3 :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UnBAN Minato Namikaze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Propozycje & Sugestie-
Skocz do: