DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Prośba o UB Veithen

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Veithen




Liczba postów : 3
Join date : 01/02/2015

Prośba o UB Veithen Empty
PisanieTemat: Prośba o UB Veithen   Prośba o UB Veithen Icon_minitimeNie Lut 01, 2015 6:36 pm

Nazwa Tematu: UnBAN "Veithen"
Nick podczas gry:Veithen
Admin który zbanował:Foreverek
Powód BAN'a: Full AFK BOT
Czas BAN'a:8 luty 2015
Data zdarzenia: 1 lutego 2015
Opis sytuacji: Expilem i nie odpisywalem gdyz mi dal foreverek bana a odpisalem pozniej
Dowody/Świadkowie: nie było
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Prośba o UB Veithen Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o UB Veithen   Prośba o UB Veithen Icon_minitimeNie Lut 01, 2015 6:50 pm

Mialem nagrany na cb filmik no ale niestety wybralem zly format i nagral sie tylko dzwiek i czarny obraz..... Nie wazne w kazdym razie unbana nie bedzie Administracja nie pyta Cie bez powodu czy jestes tak wiec jesli Ty masz swoj kaprys i nie masz zamiaru odpisywac to niestety twoj problem zapytalem sie ciebie z 10 (jak nie wiecej) razy czy jestes nie odpisywales ''Expilem i nie odpisywalem gdyz mi dal foreverek bana a odpisalem pozniej'' z tego co napisales wynika ze odpisales mi po banie ? Eee? Biegam za toba pytam sie czy jestes zero odpowiedzi postac biega i expi dalej a twoje wytlumaczenie to ''odpisalem pozniej'' ehh ''Dowody/Świadkowie: nie było'' tutaj sam sie wkopales ze expiles na full afku bo byl tam swiadek ktory widzial jak za toba biegalem i pytalem czy jestes Smile Byl to gracz o nicku Master
Powrót do góry Go down
Veithen




Liczba postów : 3
Join date : 01/02/2015

Prośba o UB Veithen Empty
PisanieTemat: Prośba o UB Veithen   Prośba o UB Veithen Icon_minitimeNie Lut 01, 2015 8:05 pm

Więc tak jak miałem odpisać na twoje zapytanie skoro miałem zajęte ręce hotkeyami bo bym padł ? odpisałem ci jak mialem tylko czas ... Co do swiadka nie zauwazyłem go z tego powodu iz byłem zajety patrzeniem jak mnie moby leja
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Prośba o UB Veithen Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o UB Veithen   Prośba o UB Veithen Icon_minitimeNie Lut 01, 2015 8:59 pm

Slaba wymowka :v Pisalem do cb tylko i wylacznie jak biegales a nie jak sie biles.... A co do swiadka owego wydarzenia to nie mogles go niezobaczyc bo stal ze mna kolo ciebie i pisal do mnie jak i do ciebie
Powrót do góry Go down
Veithen




Liczba postów : 3
Join date : 01/02/2015

Prośba o UB Veithen Empty
PisanieTemat: Prośba o UB Veithen   Prośba o UB Veithen Icon_minitimeNie Lut 01, 2015 9:30 pm

Jak zwykle foreverek gowno wie i za damski chuj banuje dziekuje
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prośba o UB Veithen Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o UB Veithen   Prośba o UB Veithen Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Prośba o UB Veithen
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosba o UB
» Prośba o unban
» Prośba o unbana dla Annis
» Prośba o unban dla Madara Bogiem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Prośba o UnBan-
Skocz do: