DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ban Zabije

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zabije

Zabije


Liczba postów : 8
Join date : 27/12/2014

Ban Zabije Empty
PisanieTemat: Ban Zabije   Ban Zabije Icon_minitimePon Sty 12, 2015 8:36 pm

Nazwa Tematu: UnBAN Zabije
Nick podczas gry:Zabije
Admin który zbanował:Nie wiem
Powód BAN'a:Nie wiem
Czas BAN'a: Nie wiem
Data zdarzenia:Nie wiem
Opis sytuacji:Nie mam pojecia za co dostalem bana lecz pisze o unbana poniewaz Gram juz nawet dlugo na serwerze i pomoglem troche serwerowi i wystarczylo powiedziec czytalem regulamin i wiem ze nie mozna handlowac rzeczami po za walute serwera i nie handlowalem poza serwer tylko poprostu sie pytalem nie moja wina ze ludzie zle rozumieja to.
Dowody/Świadkowie: Keendy Here
Siedzialem z nim na ts i rozmawialem o tym i sie pytalem o takie cos I on mowil ze za handel jest ban ale nie handlowalem tylko pytalem a to jest roznica.
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Ban Zabije Empty
PisanieTemat: Re: Ban Zabije   Ban Zabije Icon_minitimeWto Sty 13, 2015 1:03 pm

zaloguj się na konto i będziesz miał informacje których nie wiesz chodzi mi o rzeczy w których napisałeś " nie wiem " Wink
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Ban Zabije Empty
PisanieTemat: Re: Ban Zabije   Ban Zabije Icon_minitimePią Sty 16, 2015 6:35 pm

Nie wiem o co ogolnie chodzi ale ja to widze tak jesli osoba ktora dala Ci bana udowodni to ze handlowales unbana nie bedzie lecz jesli Ty udowodnisz ze tylko pytales wtedy nalezy sie unban tak samo jak bylo z Obity Smile
Powrót do góry Go down
Zabije

Zabije


Liczba postów : 8
Join date : 27/12/2014

Ban Zabije Empty
PisanieTemat: Re: Ban Zabije   Ban Zabije Icon_minitimePią Sty 16, 2015 10:07 pm

Foreverek nawet nie mam jak teo udowodnic tylko taka jebana pizda ktora sypie regulaminem na prawo i na lewo leci do Dawida zeby podjebac kogos to juz trzeba byc niestety niedojebanym dzieckiem. Dawid ma takie cos ze Cozino mu pokazal i tam nie widze ze Ja chce sprzedac tylko pytam i jeszcze z keendym siedzialem na ts i pytalem sie czy za takie cos jest ban. Wiec Ja wiem za co jest ban a za pytanie raczej nie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ban Zabije Empty
PisanieTemat: Re: Ban Zabije   Ban Zabije Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ban Zabije
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Prośba o UnBan-
Skocz do: