DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Prośba o unban

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Usuratonkachi

Usuratonkachi


Liczba postów : 4
Join date : 15/02/2015

Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 4:14 pm

Witam mój nick w grze to Usuratonkachi dostałęm dziś bana, za wyrażanie opinii o serwerze, to prawda wyrażałem się negatywnie. Lecz powodem tego było ze po wbiciu prawie 200 lvla i zakupieniu kilku rzeczy w sms shopie dowiedziałem się ze to są beta testy, co mnie strasznie wkurzyło że niedlugo res i stracę all eq oraz lvl. A wiadomo jak się bije doswiadczenie to troche czasu to zajmuje, nie chce zeby wszystko poszlo na marne wraz z eq. Proszę o unbana, chcę grać na waszym serwie tymbardziej ze gram od bajtla u was, mam nadzieję że rozważycie to pozytywnie bo stracicie dobrego gracza Smile, jeszcze raz przepraszam ( byłem bardzo zdenerwowany) i mam nadzieję że dostanę unbana Sad. Jak nie.. no cóż.. nic nie zrobię.

Dzięki pozdrawiam
Usuratonkachi

Nazwa Tematu: UnBAN "Usuratonkachi"
Nick podczas gry: Usuratonkachi
Admin który zbanował: chyba Vitahed mam nadzieję że dobrze napisałem, nie miałem negatywnych zamiarów wobec serwera, tylko byłem wkurzony faktem ze są beta których nie powinno juz być
Powód BAN'a: Mocne wyrażanie się o serwerze. Powód : ŻE TO BETA TESTY! Jak wszystko będzie działać poprawnie to nie trzeba resa robić tylko wprowadzić łagodny online serwer bez resa
Czas BAN'a: Ban na ip, nie mam pojęcia ile trwa
Data zdarzenia: 15.02.2015r
Opis sytuacji: Taki jak wyżej, proszę o unbana jeszcze raz
Dowody/Świadkowie:


Ostatnio zmieniony przez Usuratonkachi dnia Nie Lut 15, 2015 4:37 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : sfdgr)
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 4:48 pm

Ban na IP jest na stałe.
Jeśli wydałeś pieniądze na przedmioty z IS, mogłeś powstrzymać swoje emocje, ViTheDa pisał na stronie, że punkty będą zwracane. A co do resetu postaci, nie jest powiedziane kiedy dokładnie to nastąpi.
Powrót do góry Go down
Usuratonkachi

Usuratonkachi


Liczba postów : 4
Join date : 15/02/2015

Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 4:51 pm

przepraszam w takim razie, chce u was grać ... bardzo. Proszę o łaskawość..
Powrót do góry Go down
Usuratonkachi

Usuratonkachi


Liczba postów : 4
Join date : 15/02/2015

Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 4:54 pm

Proszę u ubana admina, który mnie zbanował Vitheda, bardzo. Przepraszam z góry, nie powtórzy się to.
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 4:55 pm

To już administracja zadecyduje. Bo Ja tutaj jestem zwykłym graczem Smile
Powrót do góry Go down
Kanalia

Kanalia


Liczba postów : 18
Join date : 19/01/2015
Age : 25
Skąd : Zielona Góra

Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitimePon Lut 16, 2015 2:06 am

Kurde aż mi się szkoda zrobiło :c
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitimePon Lut 16, 2015 4:11 pm

Na cale szczescie ta cala sprawa nie dotyczy mnie Very Happy Polecam napisac prywatna wiadomosc do Vitka na forum (y)
Powrót do góry Go down
Usuratonkachi

Usuratonkachi


Liczba postów : 4
Join date : 15/02/2015

Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitimePon Lut 16, 2015 7:45 pm

Czyli lipa z tym unbanem ?
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitimePon Lut 16, 2015 8:57 pm

Niekoniecznie zaraz lipa ^^ Napisz do Vithedy pw na forum bądź po porostu czekaj aż zobaczy tego posta i postaraj się dogadac :p
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prośba o unban Empty
PisanieTemat: Re: Prośba o unban   Prośba o unban Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Prośba o unban
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prośba o unban dla Madara Bogiem
» UnBan dla The FIrst.
» Unban Eelbmig
» Prosba o UB
» UnBAN Minato Namikaze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Prośba o UnBan-
Skocz do: