DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.

Go down 
+6
mucha
ViTheDa
Bunny
Vanquish
Karasha
Minato Namikaze
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
The author of this message was banned from the forum - See the message
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 1:19 pm

Vanquish, zachowujesz się jak jakieś nierozgarnięte dziecko, które płacze na temat exp stage na serverze. Skoro Ci nie odpowiada ots, to poszukaj sobie innego, gdzie wbijesz w 10 minut 500 poziom.


PS. Co do Twojego wcześniejszego posta, polecam zakupić dobry słownik ortograficzny.
Powrót do góry Go down
mucha




Liczba postów : 5
Join date : 14/02/2015

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 1:35 pm

czy dowiem sie dlaczego nagato bije szybciej na takim samym skilu jak inni??
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:22 pm

Mucha, jeśli znajdę trochę czasu to sprawdzę później vocations, możliwe że tam coś zostało przeoczone.
Powrót do góry Go down
mucha




Liczba postów : 5
Join date : 14/02/2015

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:25 pm

mhm szczerze dodalbys cos dla pacc to moze i wiece osob by cos dalo xd bo teraz pacc nic nie daje xd zreszta ogarnij as dla wszystkich zrob ten sam moze tylko zwieksz u postaci ktore bija tylko z taja lup kena...
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 2:39 pm

A Ja Ci polecam iść do szkoły i nauczyć się poprawnie pisać.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 4:50 pm

Podstawówke to może skończyłeś, ale nic więcej
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 15, 2015 8:11 pm

Japierdole, co za dzieci...
Powrót do góry Go down
Szary

Szary


Liczba postów : 11
Join date : 07/02/2015

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimePon Lut 16, 2015 12:17 am

Witam

Ja zgadzam sie z Bonny i podoba mi sie ich koncepcia
Sam kiedyś grałem na NowOTS najlepszy Naruto OTSI najwięcej expa dostawalo sie na sagach ale robil je praktycznie caly serv czasami nawet 10-15 jedna sage RAZEM to było boskie,PVP było naprawde dobrze zrobione i ogólnie mówiąc wszystko na miejscu
Dlaego podoba mi sie sprawa z sagami/taskami itd
Dawinbi kiedyś to była właściwie bardzo nawalanka nie było sag jedyne co to questy ale łatwiej bylo pobić mobki a na NowOTS głowny exp był z sag robiła sie je raz (chyba ze sie nie udało)
Jak dla mnie bardzo fajnie
Polecam poczekać ąż wyjdą sagi,taski i wtedy sie wypowiadać bo zawracacie dupe adminą o starego dawka nie ma sensu

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimePon Lut 16, 2015 4:47 pm

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 84353d1412889125t-colbert-popcorn

Stare DaWinBi niestety raczej nie powróci. Nie mam na to czasu. Teraz pomagam tylko zając się "nowym", które ze starym jedyne co ma wspólnego to nazwa. Choć ostatnio nawet na to nie mam czasu i od tygodni w weekendy wole obejrzeć jakiś film czy w coś normalnego pograć. Każdy ma swoja koncepcje, a ja nawet nie mam pojęcia co się zmieniło. Gdy znajduje po raz kolejny jakiś błąd to otrzymuje odpowiedzi "to napraw". Chętnie, tylko te błędy stale się powtarzają i nie mam ochoty poświęcać czasu na ciągle poprawianie błędów. Wszystko jest robione za szybko, zamiast na spokojnie (chyba) przetestowane na domowym sprzęcie.
Jeśli ja miałbym zrobić z tego serwera coś a'la stare DaWinBi to zniósłbym limity lvla (1k), urozmaicił itemki, zróżnicował bossy i może delikatnie poprawił potworki, questy skrzynkowe i itemki, ale niestety ktoś postawi na mapie potworka na 150 obok 400. Na starym DaWinBi robiłem prawie wszystko sam, bo grafikę zamawiałem od ludzi, żeby nie kraść z innych serwerów. Nie patrzyłem się na inne serwery, co maja, a czego nie maja, tylko sam wszystko wymyślane. Serwer zaczął upadać właśnie wtedy, gdy komuś dałem możliwość pomocy przy serwerze, a ta osoba zaczęła od expa itemki i mapkę rżnąć z innego rltibijskiego serwera. Niestety przez brak czasem może i mojego czasu lub ogólnego zgrania w "teamie" ten serwer czasem kuleje, bo brak porozumienia.
Mapper zrobi exp nie wedle myśli tego co robił potworki. Każdy ma inna koncepcje na wiele rzeczy. Gdy juz dojdziemy do porozumienia to ktoś z nas stwierdzi "ale tak będzie lepiej". Smile
Po prostu brak nam/mi doświadczenia w pracy przy serwerze w grupie. Z czasem mam nadzieje, ze tego załapiemy.
Stare DaWinBi złapało fanów dzięki malej liczbie konkurencji, h expowi, lajtowemu graniu 4fun i uber itemkach. Ludziom nie przeszkadzał nawet fakt, ze ostatni trans Kiby to Yeti, gdyż latali z duza ilością hokage shirtow, pein eye i innymi uber itemkami z sms shopu. Udało mi się trafić wtedy w potrzeby ludzi. Poszukam może jeszcze rozwiązania problemow z crashami, które występowały na starym silniku, ale jak juz pisałem nie będę miał prędko na serwer czasu. Smile

No, a co do nazwy serwera. Według mnie Vitheda nie powinien z niej korzystać, ponieważ każdy będzie porównywał i myślał o starym serwerze patrząc na nią. To tak jakby iphone 7 miał mieć androida i miałby być wyprodukowany przez inna firmę. Nie ważne jakby był dobry ludzie i tak zjada go za OS i ze względu na nazwę poprzez porównywanie go. Smile
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimePon Lut 16, 2015 5:33 pm

Damian, mam do ciebie pytanie jeżeli kiedyś byś znalazł czas, mógłbyś (kiedyś może) przywrócić starego dobrego dawka ? Jako swój serwer ?
Powrót do góry Go down
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimePon Lut 16, 2015 5:52 pm

Minato Namikaze, obawiam się, że wyrosłem już z tego. Co mi z paru dni czy tygodni zajmowania się serwerem, jak mam ważniejsze rzeczy na głowie. Dlatego czasami pomagałem tutaj, choć i na to ostatnio brak ochoty i czasu. Smile
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Minato Namikaze

Minato Namikaze


Liczba postów : 19
Join date : 08/02/2015
Age : 27
Skąd : Lubelskie

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimePon Lut 16, 2015 8:12 pm

No rozumiemy, każdy ma swoje życie Smile I tak ci dziękujemy za tamtego dawka Smile
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
mucha




Liczba postów : 5
Join date : 14/02/2015

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 18, 2015 8:07 pm

pff bunny to jest poprostu żałosne jak dla mnie to co robisz nerfisz jednych zeby kożystali drudzy wez sobie ogarnij pokój najpierw i mózg zanim sie zabierzesz za jakąś pożadną robote
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 18, 2015 11:11 pm

Mucha, dlaczego nie zaczniesz robić czegoś za mnie? Smile
Powrót do góry Go down
anonimmm




Liczba postów : 4
Join date : 01/02/2015

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 24, 2015 8:32 pm

Odbiegając od tematu:

Moja sprawa tyczy się postaci w grze i pewnego problemu, a mianowicie:

- wiem że każda postać na starcie ma ustawione inne ratio uderzenia tj np co 1.3 sekundy lub 1.5 sekundy...

O co mi chodzi ? O to że np. taka postać jak Nagato nie dość że posiada kuchiyose x6 to jej ratio AS na starcie ma najmniejsza wartosc, przy czym inne postacie maja wartosc 1.5 sek (hity odbywaja sie co 1.5 sek) a u nagato jest to 1.2 sek...

Jak to się ma do mojej propozycji? - otóż patrzac w tym wypadku na inne postacie (tobirama, itachi, hashirama chouji i wiele innych) jest to nie fer.. taki tobirama nie dosc ze jego last spell musi byc "wycelowany" (trzeba odwrócić się w stronę moba/innego gracza) , to jego AS mimo nawet wiekszego wyskilowania nie pozwala na tak samo szybkie uderzenia jak w przypadku Nagato i nie posiada takiego atutu jak kuchiyose x6. W takim starciu Tobirama zostaje bez szans ;]. Nie dosc ze obrywa z duzą prędkością to bije go razem 7 typów ^^

Do czego zmieżam ? - moją propozycją jest żeby każda z postaci na stracie miała ustawioną taką samą wartość Attack Speed tj. 1.5 sek lub 1.2 sek jak w przypadku Nagato. Prownalem z nim kilka postaci pod tym wzgledem i mimo tego samego eq i uzyskanego nawet większego skila AS postac Nagato bila o wiele szybciej przy czym bez trudu moglem zabic nawet kogos z wyzszym levelem co czyni ją w takim wypadku za mocną OP (przyklad podany w akapicie wyżej)...

Moim zdaniem wartość Attack Speed powinna być taka sama dla wszystkich postaci, i powinna zależeć od uzyskanego skila (bo po to on jest), jeśli ktoś sobie wyskiluje będzie bił szybciej, jeśli nie - wolniej. Sam balans postaci jest już ukierunkowany w tym że jedna postac jest bardziej pod jutsu a druga pod ken/tai/dist , jedne maja wiecej hp kosztem dmg a drugie wiekszy dmg kosztem hp itp (każdy wybiera co woli), więc co do speeda uważam że najsprawiedliwiej jest ustawić każdej z postaci tę samą wartość.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 25, 2015 6:04 pm

Zmieniłem parę dni temu to, żeby każda postać miała taki sam attack speed. Nagato powinien mieć już tak jak reszta postaci. Teraz to już tylko kwestia restartu serwera, żeby było tak jak ustawiłem. Smile Co do Nagato to przyznam, ze wg mnie jest zepsuta już od samego początku, a te 6 summonow na raz to przesada. Powinny być podzielone jutsu. Np. jeden summon wali shinra tensei, inny przyzywa innego summona, inny niech nawet leczy, a nie wszystko na raz robiące to samo. No, ale to tylko moja opinia. Smile
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
anonimmm




Liczba postów : 4
Join date : 01/02/2015

Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 25, 2015 7:30 pm

Zgadzam się w zupełności z Tobą Damian i podzielam Twoje zdanie. 6 przywołań za 1 razem to zbyt duzo (mimo ze bija mniej to jednak jest to dmg x6) i faktycznie kazdy z summonów mógłby robić co innego, jest to bardzo ciekawy pomysł! ;]. Tak jak już wspomniałem wcześniej - przy takim summonie i zanioznym AS (jego wartości) który do tej pory owa postać posiadała sprawiało, że byla zbyt OP.

Myślę że w kwestii summonów też sobie poradzicie, zawsze można by było ograniczyć ich ilość lub zwyczajnie ustawić przywołanie jednego summona na jedna użycie jutsu, użyjemy jutsu 6 razy - będziemy mieć 6 summonów. To taka moja sugestia/pomysł Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.   Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wszystkie wasze pomysły co do zmian, co wam sie podoba i nie podoba.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Propozycje & Sugestie-
Skocz do: