DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Itemki z shopa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
anonim5
Gość




Itemki z shopa Empty
PisanieTemat: Itemki z shopa   Itemki z shopa Icon_minitimeNie Lut 01, 2015 2:42 am

Witam,

Piszę ponieważ zakupiłem 200 pointsów przez sms'a, zrobiłem dokładnie wszystko tak jak było napisane w instrukcji. Po zakupieniu przez punkty sage shirta i mieczyka zalogowalem sie do gry, stalem w depot i wpisalem koemndę po której nic zupełnie się nie stało ... itemków nie otrzymałem nigdzie - ani nie ma ich w depo ani w moim eq ...

Czy aby napewno wszystko jest w porządku z serwerem ?
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Itemki z shopa Empty
PisanieTemat: Re: Itemki z shopa   Itemki z shopa Icon_minitimeNie Lut 01, 2015 12:53 pm

Wszystko jest w porządku z serwerem. Item shop działa jak należy, przed wprowadzeniem go sprawdziliśmy działanie kilka razy.
Dziś po zakupieniu dwóch przedmiotów o których mówiłeś, oraz po użyciu komendy w grze, system dodał oba itemy do mojego plecaka. Wszystko działa tak jak powinno.
Spróbuj jeszcze raz wpisać komendę w grze. Idź do temple, sprawdz czy masz wystarczająco dużo CAP, oraz wpisz "!shop"
Powrót do góry Go down
anonimmm




Liczba postów : 4
Join date : 01/02/2015

Itemki z shopa Empty
PisanieTemat: Re: Itemki z shopa   Itemki z shopa Icon_minitimePon Lut 02, 2015 3:18 pm

Otóż mój drogi nie było "Wszystko ok z serwerem" Smile. Skonsultowałem się z Vitahed i powiedziałem mu o niesprawnym systemie Item Shop. Komenda nie działała wiec trzeba ją było naprawić.

Musiałeś ją testować dopiero po naprawieniu Smile. To, że coś było testowane nie znaczy, że nie ma prawa przestać działać Smile

Problem jednak został rozwiązany bo Vitahed naprawił błąd a ja otrzymałem swoje itemki Smile.

Temat do zamknięcia

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Itemki z shopa Empty
PisanieTemat: Re: Itemki z shopa   Itemki z shopa Icon_minitimePon Lut 02, 2015 6:29 pm

Otóż mój drogi, nie Vitheda naprawił owy błąd, tak na prawdę nic nie było tam ruszane. Jak już powiedziałem, wszystko działało tak jak powinno. Powodem złego działania sklepu prawdopodobnie była zaśmiecona baza danych (tabela dot. sklepu).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Itemki z shopa Empty
PisanieTemat: Re: Itemki z shopa   Itemki z shopa Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Itemki z shopa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Pomoc-
Skocz do: