DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mokate Bot

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Anubis




Liczba postów : 12
Join date : 23/12/2014

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 8:41 pm

Witam mam dowody na to ze mokate ma bota! Przepraszam ze nagrane telefonem ale nie mialem nic innego pod reka! Keeny moja zaba obok! w lewo! https://www.youtube.com/watch?v=eoJmYEKACJ8&feature=youtu.be

Btw sorry za lagi ale mialem ping ;/


Pozdrawiam Anubis
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 9:17 pm

HAHAHAHA ! naprawdę jesteś na tyle głupi, żeby to napisać i jeszcze w złym dziale pod " ogłoszenia " a nie skargi XD może następnym razem będziesz pisać normalnie gimbusie bo uwierz mi nie każdy toleruje twoje spamowanie " pizda " Nie pozdrawiam cię bo jesteś na to za głupi Mokate <3
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 11:26 pm

1.Sam nie wiem czy można to uznać za bota, czy poprostu za zwykłe spamowanie "skillem".

2. Mokate piszesz, że nie tolerujesz obrazy od innego gracza typu "pizda", lecz z tego co widze to sam nie jesteś święty, obrażająć innego gracza tutaj w tym temacie.
Administracja rozwiąże tą sprawe.
Pozdrawiam
Cozino
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimePon Sty 12, 2015 2:02 pm

źle to pewnie napisałem przez co ty źle zrozumiałeś rozumiem ktoś wyzywać np raz czy dwa napisać mu głupi śmieciu kurwo itd.
ale spamowanie tym 50 razy dziennie i więcej i to w każdy dzień może już znudzić ._. mam nadzieje, że teraz już rozumiesz bo wyzywanie kogoś jest normalne Wink
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimePon Sty 12, 2015 3:18 pm

"mam nadzieje, że teraz już rozumiesz bo wyzywanie kogoś jest normalne"
W jakim Ty świecie żyjesz? Uważając że obraza innego człowieka "gracza" jest normalna. Weź lepiej przeczytaj Regulamin Serwera, a następnie naucz się szanować innych graczy i kultury.

Pozdrawiam.
Cozino
Powrót do góry Go down
Anubis




Liczba postów : 12
Join date : 23/12/2014

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimePon Sty 12, 2015 3:55 pm

Można to uznac za bota poniewaz jezeli wychodzilem i dostawalem full combo w sekudne i jeszcze tak spamowal . Pewien czas temu jak keendy jeszcze normalnie gral to mokate pisal do nas po skrypty jak bilismy sie 3v3 na cheaterow ktorzy maja bana i pisal ,, na bota odpowiem botem'' wiec...
Powrót do góry Go down
Anubis




Liczba postów : 12
Join date : 23/12/2014

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimePon Sty 12, 2015 3:58 pm

I co? pisze pizda jak bijesz moje postacie na low lvl a wychodze ci moim madara i nie mozesz mi many zjechac too... a Ty mnie wyzywasz od popierdolonych 6 letnich idiotow... ja chociaz sie odezwe na ts a ty nawet slowa nie powiedziales bez uzasadnionego ,, nie moge '' a jak sie pytalem czemu nie gadasz nie odpisywales i po 3 min znowu prosiles o upki Smile Przepraszam za slowa ale cytowalem tego Pana :-) jest jeszcze paru graczy ktorzy byli przy tej akcji mozna zaobserwowac na filmiku jak ten Sasuke pisze czy on ma bota czy taki zdesperowany


Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimePon Sty 12, 2015 7:39 pm

conzio sam vitheda napisał to nie jest przedszkole tylko serwer na świecie nie ma ludzi, którzy się nie obrażają Wink chyba nie zaprzeczysz temu, że ty nigdy nikogo nie obraziłeś więc w czym problem Smile? a co do pana z góry jeżeli masz nadal wypisywać jedno wielkie gówno to nie używaj forum swój ból i płacz przelej na kartkę papieru i pokaż mamie chyba nie będzie dumna z tego jak jej synek pisze a raczej jakich słów używa
Powrót do góry Go down
Anubis




Liczba postów : 12
Join date : 23/12/2014

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimePon Sty 12, 2015 8:28 pm

on przestrzega regulaminu tylko i go pilnuje nie robi nic zlego Smile
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitimePon Sty 12, 2015 8:34 pm

Po co zachowujecie się jak dzieci ? Jeden wyzywa drugiego na forum czy też servie, ok, vitek napisał "to nie przedszkole" ale to tez nie jest gimnazjum na jakimś zadupiu z patolą na każdym korku. Rozumiem że można się zdenerwować i coś komuś napisać, raz, drugi, trzeci, ale pisanie cały czas tego samego nie jest normalne. Nienormalne jest też "wyzywanie innych graczy" zaznaczając że nagminne, bo jak pisałem wyżej każdy rozumie "chwilowe uniesienie". Zmierzam do tego, żebyście się wszyscy uspokoili i opanowali.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mokate Bot Empty
PisanieTemat: Re: Mokate Bot   Mokate Bot Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mokate Bot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga Mokate Cappuccino

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: KOSZ-
Skocz do: