DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Propozycja Kamui

Go down 
+2
Karasha
Casirosek
6 posters
AutorWiadomość
Casirosek




Liczba postów : 2
Join date : 05/01/2015

Propozycja Kamui Empty
PisanieTemat: Propozycja Kamui   Propozycja Kamui Icon_minitimeSro Sty 07, 2015 6:38 pm

Zeby zamiast ataku albo z atakiem to na wyzszy lvl by byl spell 500 lvl jakos tak
Kamui In (Wchloniecie do wymiaru na 20 sec)
Kamui Def (Immortal na 5 sec skoro madara ma odbijanie atakow to obito i kakashi powinni miec to)
Kamui Out (Wyjscie z wymiaru szybsza drogą)
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Propozycja Kamui Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Kamui   Propozycja Kamui Icon_minitimeSro Sty 07, 2015 7:51 pm

Co do 1 jest to zrobione w praktycznie 80% zrobione, co do 2, może zrobimy ale trzeba pomyśleć, a co do 3, też dobra opcja, przemyślimy.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
★Mokate★

★Mokate★


Liczba postów : 31
Join date : 22/12/2014

Propozycja Kamui Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Kamui   Propozycja Kamui Icon_minitimeSro Sty 07, 2015 8:49 pm

co do 1 fajne do pvp/wary 2 taki spell już istnieje u obito a kakashi nie miał takiego czegoś Smile 3 może być
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Propozycja Kamui Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Kamui   Propozycja Kamui Icon_minitimeSro Sty 07, 2015 10:21 pm

Napisze tutaj moją propozycje do profesji spella Minato, gdyż szkoda zakładać temat.
Moją propozycją było by dodanie spella dla profesji Minato, spella dzięki któremu mógł by się teleportować do temple.
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Propozycja Kamui Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Kamui   Propozycja Kamui Icon_minitimeCzw Sty 08, 2015 4:23 pm

Minato ma bądź będzie miał swoje kunaie, więc nie widzę powodu dodawania mu KOLEJNEGO czaru teleportującego.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Propozycja Kamui Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Kamui   Propozycja Kamui Icon_minitimeCzw Sty 08, 2015 6:18 pm

Kamui In mam gotowe w 90%. Jeśli chodzi o Kamui Out, nie będzie ono potrzebne ponieważ będziemy teleportowani z "innego wymiaru" z powrotem po 5 sekundach.
Powrót do góry Go down
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

Propozycja Kamui Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Kamui   Propozycja Kamui Icon_minitimePią Sty 09, 2015 2:30 pm

Cozino napisał:
Napisze tutaj moją propozycje do profesji spella Minato, gdyż szkoda zakładać temat.
Moją propozycją było by dodanie spella dla profesji Minato, spella dzięki któremu mógł by się teleportować do temple.
Ma już takie jutsu, ale usunąłem z niego możliwość teleportacji do jakiegokolwiek PZ.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Propozycja Kamui Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Kamui   Propozycja Kamui Icon_minitimePią Sty 09, 2015 2:35 pm

Rozumiem, to był tylko taki pomysł :-). Lecz dziękuje za odpowiedz :-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycja Kamui Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Kamui   Propozycja Kamui Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Propozycja Kamui
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Propozycje & Sugestie-
Skocz do: