DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Event pvp dla graczy

Go down 
+3
Mada Ra
Casirosek
Karasha
7 posters
AutorWiadomość
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimePon Sty 05, 2015 11:35 pm

Tak więc cóż, mam pewien pomysł na event, mianowicie arenę pvp. Na czym miało by to polegać ? Otóż jeżeli zaakceptujecie ten pomysł to zrobimy zapisy i ułożymy listę kto z kim, każdy dostanie ten sam ekwipunek żeby było sprawiedliwie, dla zwycięzców oczywiście nagrody. Przedziały lvlowe mniej więcej 1000-800 700-500 itd. To już ustalę jak będzie pozytywny odzew. Piszcie jak sie podoba oraz różne ciekawe pomysły dotyczące tego.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Casirosek




Liczba postów : 2
Join date : 05/01/2015

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimePon Sty 05, 2015 11:40 pm

Jest to bardzo świetny pomysł lecz powinieneś uwzględnić 1 rzecz - lepsze by były pvp 2v2 bo by było ciekawiej i z tym przedziałem to dobry pomysł.
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimePon Sty 05, 2015 11:43 pm

Zgodzę się, tez dobre rozwiązanie, trzeba będzie to przemyśleć ^^
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Mada Ra




Liczba postów : 3
Join date : 29/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimePon Sty 05, 2015 11:58 pm

Tak Tylko trzeba zrobić od 100 tak zwane "noobki" tez muszą jakoś dostawać itemki Smile i polecam zrobić z 3-4 areny i tyle Smile wtedy kazdy dostanie coś z tego że poświęcił czas na Skill'a Smile tylko najpierw przydał by się balans bez tego nie będzie można tak zrobić Smile


Pozdrawiam Mada Ra
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:03 am

Balans to na pewno, a tak jak mówiłem, każdy dostanie ten sam ekwipunek, z podziałem na dista/ken/tai i podział lvl.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Mada Ra




Liczba postów : 3
Join date : 29/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:05 am

O Ten pomysł jest świetny! a nie każdy wpadnie ze swoim eq i podziękuje Smile a Tak każdy "Ma coś do powiedzenia". Tylko Kiedy ten balans będzie?!


Pozdrawiam, Mada Ra.






Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:07 am

Wydaje mi się że niedługo, teraz już się wzięliśmy za zmniejszenie dmg z łapy i zwiększenie z jutsu, dlatego za jakiś czas powinno być ok, a wtedy można myśleć o evencie. Temu też pisze tego posta odpowiednio wcześnie.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Dzieciak

Dzieciak


Liczba postów : 1
Join date : 06/01/2015
Age : 25

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:09 am

Bardzo dobry pomysł, z tym podziałem na 2osobowe drużyny również ;p
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:12 am

Też tak myślę, dlatego jak wszystko będzie gotowe to zrobie zapisy i podziele to jakoś, tylko muszą być chętni.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
•| °Keendy° |•
Administrator Forum
Administrator Forum
•| °Keendy° |•


Liczba postów : 25
Join date : 21/12/2014
Age : 27
Skąd : Zamość

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:23 am

Rozwiazanie jest jak dla mnie nadzwyczaj banalne. Balans to kwestia czasu. Mapa juz takze jest coraz bardziej rozwijana. Wiec jesli beda ludzie to i bedzie zainteresowanie eventem ze strony graczy. Jezeli chodzi o pvp w tzw. Parach jestem jak najbardziej za.
Odbiegajac troszke od tego tematu moge zasugerowac event taki jak robilem na innyn serwerze naruto. Otoz. A4M ( pvm ).
Podobna zasada lecz walczyby przeciwko monstery.

Lecz taze mam ale. Szkoda zachodu na becie z takimi eventami.

Pozdrawiam,
Keendy.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org/index.php
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:28 am

Tzn Keendy, jak będzie zainteresowanie i ingerencja graczy, to zrobię, ale dopiero na oficjalnej wersji Smile Co do eventu o którym mówisz też dobry pomysł, ale rozwinąłbym to bardziej, żeby zrobić tzw arenę, kilka osób, np. 6 musi napisać !join i dołącza do eventu, jak już się uzbierają to przenosi ich na specjalną arenę gdzie są fale przeciwników, nie sądzisz że to będzie lepsze ? :3
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
•| °Keendy° |•
Administrator Forum
Administrator Forum
•| °Keendy° |•


Liczba postów : 25
Join date : 21/12/2014
Age : 27
Skąd : Zamość

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:34 am

Na pewno jest to urozmaicenie ktorego nie widzialem jeszcze na zadnym naruto ots. Posobnym eventem zdaje ske tzw fire storm arena gdzie gracze uciekaja przed meteorytami.
A co do oficjala to z jednej strony chcialo by sie jeszcze tyle dodac. A graczom sie nudzi.

Nie pozdrawiam bo pewnie jeszcze napisze ^.^
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org/index.php
Impish




Liczba postów : 15
Join date : 25/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:43 am

Jesli chodzi o bete, wstrzymalbym sie z tym. Oficjal, bardzo dobry pomysl.

Macie jakis sposob na sprawdzanie, czy ktos nie ubral przypadkiem swoich itemow?

Obecnie skill Uchiha Gaeshi robi Madare totalnie OP. Moze cooldown 60 sekund na skilla dzialajacego 3 sekundy bylby dobrym pomyslem. Wczoraj bilem sie z Madara, ktory bil mnie 2x slabiej, ale nie moglem go zabic. Uruchamial skilla, musialem przestawac atakowac, bo zabilbym sie o niego, a w ten sposob on sie leczyl do pelna.

Nie kazdy ma kolege do walki 2v2, niektorzy koledzy zrazili sie do gry przez pewnego "gracza". Niektorzy tez wola grac sami i polegac tylko na sobie. Chociaz jakies wczesniejsze o pare dni zapisy na forum moglyby to ulatwic.
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:51 am

Sposobem na sprawdzenie czy ktos nie ma ubranego eq na sobie jest skrypt który napisałem. Jeśli masz na sobie przedmioty, nie wejdziesz na arenę.
Przedmioty będą rozdawane już po wejściu na arenę. Przed wyjściem, będziesz musiał je oddać ponieważ po prostu nie wyjdziesz z areny.

Jeśli chodzi o skill Uchiha Gaeshi, jest on w fazie testowej. Jego cooldown zostanie znacznie zwiększony, o to nie musicie się martwić.

Pozdrawiam, Bunny.
Powrót do góry Go down
•| °Keendy° |•
Administrator Forum
Administrator Forum
•| °Keendy° |•


Liczba postów : 25
Join date : 21/12/2014
Age : 27
Skąd : Zamość

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:55 am

Kjiujik jak zawsze skromny ;p po wejsciu na arene zawsze mozna je zmienic w sumie. A co do uchiha gaeshi to cd byl by idealnym dopasowaniem do calej reszty Smile
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org/index.php
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:58 am

Nie zamienisz, bo na arenę nie wejdziesz ani z backpackiem, ani z żadnym przedmiotem ubranym na sobie. Na arenę wejdziesz wyłącznie z każdym slotem na przedmioty pustym.
Powrót do góry Go down
Karasha
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Karasha


Liczba postów : 30
Join date : 22/12/2014

Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 12:12 pm

Co do tych meteorytów to też dobry pomysł. Zapisy do tego eventu byłyby z tydzień przed nim, a o eq już nie ma się co martwić przez skrypt Bunnego.
Pozdrawiam, Karasha.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Event pvp dla graczy Empty
PisanieTemat: Re: Event pvp dla graczy   Event pvp dla graczy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Event pvp dla graczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dice Event. ( 24.12.2014r )

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Eventy & Konkursy-
Skocz do: