DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)

Go down 
+6
Impish
Cozino
Bunny
Damian
ViTheDa
KakA
10 posters
AutorWiadomość
KakA




Liczba postów : 2
Join date : 27/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 7:51 pm

Był Event Dice wyrałem item po 30 sekundach zrobili cofke i nie odaja itemów. Dziękuje pie...lić ten server.  Oczywiście Gm"owie będą sie tłumaczyć ze to nie ich wina itp itd i są zajebiści zawsze tak mówią mam dość pomagają kolega za piwo czy tez lizaka a normalny gracz jak cos uczciwie wygra maja to za przeproszeniem w dupie.  

PS. Kaka
Powrót do góry Go down
ViTheDa
Właściciel Serwera
Właściciel Serwera
ViTheDa


Liczba postów : 17
Join date : 21/12/2014
Skąd : Śląsk

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 8:07 pm

Najsampierw zacznijmy od tego, że PS to jest postscriptum.
Drugą sprawą to, że ja nawet własnych znajomych na serwer nie zaprosiłem. Nie wiedzą oni, że mam swój serwer.
Po trzecie i ostatnie. Jak jesteś taki cwany, to podaj wszystkie powody "crashów" bo ja nie potrafię ich ot tak sobie znaleźć. To, że nie mogę ich znaleźć to moja wina?

PS: Pisząć tak sformułowany post, złamałeś kilka podpunktów z regulaminu. GRATULUJE
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
KakA




Liczba postów : 2
Join date : 27/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 8:20 pm

20:08 Bunny Senpai: ITEMY KTORE ZDOBEDZIECIE NA BETA TESTACH WAM PRZEPADNA. NIE BEDZIECIE MIELI ICH PO BECIE, TAK SAMO JAK KONT! BEZ SENSU JEST UZALANIE SIE NAD SOBA I STRACONYMI ITEMAMI SKORO I TAK JE STRACICIE PRZED OFICJALNYM STARTEM. TO OZNACZAJA BETA TESTY!

To na cholere te Eventy ? rozdajcie itemy i skille jak innym. Albo sprzedajcie za piwo chetnie wam postawie nawet z Pubu za 7 zl bedzie po temacie... skoro to sa beta testy. Nikt nie placze z powdów takich ze nie ma itemów czy je traci tylko z powodu takich ze inni je maja z niewyjasnionych przyczyn moze Paranormal Activity.
Powrót do góry Go down
Damian
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Damian


Liczba postów : 19
Join date : 21/12/2014
Age : 32
Skąd : København

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 8:23 pm

KaKa napisał:
sprzedajcie za piwo chetnie wam postawie nawet z Pubu za 7 zl bedzie po temacie...
Nie pije piwa, ale zapraszam do Kopenhagi. Ciastka mogą być Smile
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
ViTheDa
Właściciel Serwera
Właściciel Serwera
ViTheDa


Liczba postów : 17
Join date : 21/12/2014
Skąd : Śląsk

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 8:23 pm

Ciekawe. Prawda jest taka, że w głównej mierze to zwykły płacz.
Zrobiłem sobie gracza z ciekawości, dałem sobie eq które można wydropić z bossów bo sam je dodałem do nich. Zabiłem gracza i co usłyszałem?
"Omg ty chu*u pierd***ny, eq od admina taki jestes cwaniak"
Piwa nie piję, eq nie sprzedaje na lewo także no. Zawsze mogłem to piwko z pubu wylać sobie bo co mi tam, nie moje pieniądze? Very Happy

Po części miał rację, dałem sobie eq. EQ KTÓRE NORMALNIE MOŻNA ZDOBYĆ.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 10:14 pm

KakA napisał:
Nikt nie placze z powdów takich ze nie ma itemów czy je traci...
Szkoda tylko, że Twój temat dotyczy właśnie tego, że straciłeś przedmioty...

KakA napisał:
Był Event Dice wyrałem item po 30 sekundach zrobili cofke i nie odaja itemów. Dziękuje pie...lić ten server...
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 11:07 pm

Kaka, nie rozumiem Twojego wielkiego żalu. Obwiniasz administracje o to, że nie masz EQ na "becie" i że wygrałeś item i nagle był crash. Takie rzeczy się zdarzają podczas prac na becie. Lecz samo EQ, to nie wszystko polecam również skillować. Zamiast zakładać takie tematy zaczekaj na official.

Pozdrawiam.
Cozino
Powrót do góry Go down
Impish




Liczba postów : 15
Join date : 25/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 12:13 am

Sprawdziles jego skille? Wtedy zacznij sie odzywac.

Anyway ja rowniez podziekuje za gre na becie, za sprawa gracza "Zabije". Wszyscy GMowie mowia, ze jest on normalnym graczem, nie ma itemow lepszych od normalnych ludzi. Nie, nie jest on normalnym graczem, normalny gracz nie dostaje skina Kiby grajac Naruto i normalny gracz nie zabija, sasuke za najlepszymi skillami na 2 hity, kiedy nie musi robic przemiany.

Gdy zaczniecie nas traktowac jak graczy, a nie jak smieci, to zaczniemy grac. Latwo stracic daily playerow, ale co tam, przyjda BR...
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 1:33 am

I daaalej ciagnie sie temat o graczu ''Zabije'' .... Powiem tak jesli chodzi o ''skina'' to ja mu go dalem duzo wczesniej myslalem ze jak relognie to bedzie mial spowrotem swoj normalny outfit niestety tak sie nie stalo a jakos nie chce mi sie sprawdzac wszystkich outfitow w poszukiwaniu last transa naruto, nooo ale skoro tak bardzo wam to przeszkadza to ok jak tylko jutro znajde chwilke to poszukam tego outfita i mu go zmienie.

A co do DMG tego gracza to sprawdzalismy go wielokrotnie razem z Keendym i to nie zalezy od skilli badz lvla lecz od EQ badz tych calych upkow sek polega na tym ze Keendy zrobil sobie glova +10 a ja zrobilem dla Zabije glova +5 (Tego samego co Keendy) Oboje mieli identyczny set na sobie lecz Zabije mimo slabszego glova bil wiecej w Keendiego niz Keendy z lepszym glovem (takie troche maslo maslane he he) ... Teraz juz nie pamietam jaka byla roznica pomiedzy ich DMG ale nie byla ona mala w kazdym razie przestancie gadac glupoty ze my mu (jak i wieeeeeelu wielu innym graczom) dajemy itemki bo to naprawde robi sie irytujace i nie ukrywam ze zniecheca chociazby mnie do dalszej jakiejkolwiek pracy gdy jestem oskarzany o cos czego nie zrobilem
Powrót do góry Go down
Zabije

Zabije


Liczba postów : 8
Join date : 27/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 1:58 am

Kurwa czy wy naprawde jestescie niedojebani czy udajecie?Dawid sprawdzal moje eq kilkakrotnie i nie mam zadnych ITEMOW OD GM'a jak sobie wbijacie do tej glowy. Impisz wpierdalasz sie tam gdzie nie potrzeba. Wszyscy wiecie najlepiej co ja mam na swojej postaci prawda?Out zostal zdjety zebyscie nie plakali ze mam innego.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Zabije

Zabije


Liczba postów : 8
Join date : 27/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:06 am

Dlatego siedzi ze mna bo jako jedyny nie spamie mu na priv i rozmawia jak normalni luzie a nie sie pytam co chwile o cos. Itemy sa moje bo je zbieralem wsytarczy chodzic na dice eventy ale nie dociera do was. Po 2 jeden domek jest przepisane na kogos innego a na drzwiach poprostu tak pisze bo jest zbugowany. Nie wierzysz wejdz udowodnie ci:)
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Zabije

Zabije


Liczba postów : 8
Join date : 27/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:25 am

Ale ja nie wchodze do tego domku. Rozumcie tak dalej. Ja jako jedyny rozmawiam z nim tyle razy pisal o ts lecz kazdy go olal. Wiec nie czepiajcie sie ze siedzi u mnie w domku.
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:26 am

Zalatuje cieplakiem ... No nic ekhm w sumie nie ma sensu zebym sie tutaj rozpisywal bo i tak powiesz ze klamie i na tym sie skonczy moje tlumaczenie ... po co tlumaczyc cos komus kto i tak nie uwierzy w prawde ?
Powrót do góry Go down
Zabije

Zabije


Liczba postów : 8
Join date : 27/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 2:29 am

Foreverek prawda. Po co pisac skoro i tak ludzie powiezda ze klamiesz i tyle z tego wyjdzie.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
The author of this message was banned from the forum - See the message
Impish




Liczba postów : 15
Join date : 25/12/2014

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 3:40 am

Jezu... Sprawdzaliscie go wielokrotnie, nic nie wykrylisciscie. Ok chcialbym miec 40 skilli mniej i zadawawac 40k wiecej niz teraz, zebyscie nie wykryli...

Koles zabija mnie w sekunde, ale ma itemy i skille takie, ze nie jest w stanie mnie zabic, wogole...

Nie to nie jest Wasz znajomy piszacy Wam po imieniu na czacie, ani nie dostaje od Was itemow i akurat to on zostal wybrany do transformacji Kiby. Szukajcie debili nadal. To jest beta, wiec tracicie ludzi od czasu do czasu, ale na ofiacjalu kazdy bedzie widzial te przekrety i bedziecie miec gowno, nie serwer.
Powrót do góry Go down
•| °Keendy° |•
Administrator Forum
Administrator Forum
•| °Keendy° |•


Liczba postów : 25
Join date : 21/12/2014
Age : 27
Skąd : Zamość

GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 8:42 am

Co do sprawy Itemków z Dice założyciel Tematu chciał chyba zabłysnąć i napisać że " nie płacze " z powodu ich braku lecz tak nie jest.

Wyjaśnione.

Aczkolwiek jeśli chodzi tutaj o gracza pod nickiem " Zabije " Jest on czysty, jeśli tak was to interesuje to Fakt dostał wczoraj jeden itemek i to: Yata no Kagami... Teraz pytanie za co ? Jako jedyny miał chwilkę żeby poświęcić na dopracowanie postaci pod kątem balansu. Zrobił wszystkie postacie który były sprawdzane.
Nie podoba się ? Trudno. Nagroda to Nagroda.

Wyjaśnione.

Natomiast jeżeli chodzi o Foreverka, jest on jak najbardziej sprawiedliwą osobą i jestem przekonany iż nie daje nikomu itemków choćby ze względu na to iż mógłby stracić swoją posadę Administrator na serwerze.

Wyjaśnione.

Ze względu na cholerny spam już nawet nie na temat,
Zamykam.

Pozdrawiam,
Keendy.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org/index.php
Sponsored content





GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Empty
PisanieTemat: Re: GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)   GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
GM to banda niepowaznych ludzi (dzieci)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Leczenie Ludzi W Party

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Skargi i Zażalenia-
Skocz do: