DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tlumacz serwera

Go down 
AutorWiadomość
TransLator




Liczba postów : 1
Join date : 26/12/2014

Tlumacz serwera Empty
PisanieTemat: Tlumacz serwera   Tlumacz serwera Icon_minitimePią Gru 26, 2014 12:24 am

Aj wlasnie, jesli chcielibyscie/potrzebujecie jakiegos tlumacza na angielski, bo nie potraficie/nie chce Wam sie/ nie macie na to czasu, a wolelibyscie miec na serwerze wiecej osob, bez znaczenia jakiej sa narodowosci, to moge Wam potlumaczyc regulaminy forum, newsy, rzeczy na stronie, czy cokolwiek innego, oczywiscie bez zadnych dodatkowych przywilejow i obowiazkow, tylko rola tlumacza dla dobra serwera wchodzi w gre Smile

Jesli chodzi o mnie, obecnie mam 25 lat, mieszkam w Anglii, jestem normalnym pracujacym czlowiekiem, angielskiego ucze sie od przedszkola, pisany to zaden problem, obecnie probuje przystosowac sie do mowy, chociaz to juz zalezy od mieszkancow tego kraju, jednych rozumiem bez problemu, innych wogole...

Dlaczego tak?
Uwazam ze rozwoj serwera spowoduje, ze wszystkim bedzie sie przyjemniej gralo, nikt nie chce grac, tam gdzie jest pusto... Ot taki szczegol Smile
Powrót do góry Go down
 
Tlumacz serwera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin Serwera.
» Prezentacja Serwera !
» POZDROWIENIA Z SERWERA SHIZZA!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Pomoc-
Skocz do: