DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Propozycję co do Servera ;)

Go down 
+2
Impish
Obity
6 posters
AutorWiadomość
Obity

Obity


Liczba postów : 12
Join date : 22/12/2014
Age : 24
Skąd : Deutschland/Hamburg

Propozycję co do Servera ;) Empty
PisanieTemat: Propozycję co do Servera ;)   Propozycję co do Servera ;) Icon_minitimeCzw Gru 25, 2014 10:54 pm

Opiszę to krótko nad resztą myślcie nie będę się rozpisywał Smile

- Ukończony Balans Postaci.
- Nowa własna Mapa z wszystkimi wioskami z Naruto.
- Nowe Itemy.
- PACC/FACC.
- Poprawcie trochę Forum/Stronę.
- Pet System.
- Akamaru System.
- Kankurous Doll System.
- Shinos Bugs System.
- War System.
- Saga System.
- Mission System.
- Boss System.
- Nowe Moby.

Edit: @

- Spelle do Nauki i Nauczyciele w formię NPC.
- Zmiana Boojutsu w Chakra Kontrol [ Skilujemy to biegając np: Po wodzie, i co nam to daje? Regen HP/MP oraz im większy skill tym lepszej techniki możemy się nauczyć ] Widziałem to kiedyś na jakimś OTS'ie Very Happy
- Unikalne bonusy każdej profesji, każda profka inny Bonus.
- System Bount :? Wyznaczanie nagrody za zabijanie innych osób.
- Task System [ Misje na zabijanie jakiejś ilości Mobów i otrzymujemy za to EXP i CC ]
- W Lotery System zmienić aby nie 1 osoba miała nagrodę tylko aż 3 Smile
- Questy na Leavy jak na NSS + Rangi za wykonanie misji Genin ITD.

Tyle z mojej strony jak to zrobicie i czy zechcecie to zrobić lata mi to Smile Ja napisałem co bym chciał tutaj zobaczyć Razz Jak coś wymyślę oczywiście zrobię EDIT Smile


Ostatnio zmieniony przez Obity dnia Sob Gru 27, 2014 1:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://dawinbi.forumpl.net/
Impish




Liczba postów : 15
Join date : 25/12/2014

Propozycję co do Servera ;) Empty
PisanieTemat: Re: Propozycję co do Servera ;)   Propozycję co do Servera ;) Icon_minitimePią Gru 26, 2014 12:00 am

Co do tego tematu, akurat nie bede wypowiadal sie nad slusznoscia powyzszych propozycji, ale zupelnie nowych, a dokladnie to jednej...

Exp, exp exp...:
Max lvl w 1 dzien... niewazne czy to start serwera, czy po paru dniach, spokojnie jest to do zrobienia, zdecydowanie na oficjalu zmniejszenie przydaloby sie, mozna nawet 15-20x mniej, mozna i wiecej - wiecej zabawy Smile.
W zamian za expa zmniejszonego az tak bardzo, pokusilbym sie na wieksze spawny. Ostatnio mozna bylo zauwazyc ile osob jednoczesnie startowalo, to wyeliminowaloby problem zmniejszonego expa do przesady, kiedy na starcie bedzie wszedzie pelno ludzi.
Zrobilem Kisame, wbilem 200+, poszedlem na Obito, poza mna, bila go jeszcze jedna osoba, dostalem 240 lvli... Czy droga do 500 lvlu powinna polegac na zabiciu 3-4 mobow...? Chyba nie jestesmy takim serwerem, szczegolnie ze 1000 to max...
Powrót do góry Go down
Foreverek
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Foreverek


Liczba postów : 16
Join date : 21/12/2014

Propozycję co do Servera ;) Empty
PisanieTemat: Re: Propozycję co do Servera ;)   Propozycję co do Servera ;) Icon_minitimePią Gru 26, 2014 4:37 am

Aktualna mapa jest mapa ''betowa'' ze tak to nazwe aktualnie jestm w trakcie robienia nowej mapy na podstawie starego dawinbi, oczywiscie expy beda wieksze zeby dla kazdego starczylo (ewentualnei bedziecie sie klepali o epxpo haha xD) Poza tym dla dla graczy ktorzy wykupia VIP'a beda dodatkowe expowska WIEKSZE gdzie bez problemu bedzie mozna bardzo latwo sie wylewelowac Smile A co do expa To postaram sie ugadac z Vitkiem zeby byl jak najmniejszy Smile Moim zdaniem i mniejszy exp tym wiecej zabawy Wink
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Propozycję co do Servera ;) Empty
PisanieTemat: Re: Propozycję co do Servera ;)   Propozycję co do Servera ;) Icon_minitimePią Gru 26, 2014 10:39 am

Jeśli chodzi o exp, teraz jest to x25. Na oficjalnym starcie mamy w planach jeszcze bardziej zmniejszyć exp za bossy, oraz zmniejszyć globalny exp na x1. Możliwość uzyskania 200 poziomów za zabicie jednego bossa nie jest w ogóle brana pod uwagę.
Powrót do góry Go down
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Propozycję co do Servera ;) Empty
PisanieTemat: Re: Propozycję co do Servera ;)   Propozycję co do Servera ;) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 11:50 am

Ale nie róbcie z tego drugiego WONO, każdy ots ma się czymś wyróżniać.

Co do expa do jestem zgodny.
Wprowadził bym zmiany z expem i jakieś nowe expy.
Powrót do góry Go down
ViTheDa
Właściciel Serwera
Właściciel Serwera
ViTheDa


Liczba postów : 17
Join date : 21/12/2014
Skąd : Śląsk

Propozycję co do Servera ;) Empty
PisanieTemat: Re: Propozycję co do Servera ;)   Propozycję co do Servera ;) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 5:28 pm

EXP będzie mniejszy, ale nie będzie aż tak przesadnie mały jak na WONO. Generalnie to chodzi mi o to, żeby wbić maksymalny level to trzeba się troszkę pomęczyć, bo średnio widzi mi się TOP 50 i każdy po 1000lv. Większość (jak nie wszystkie Smile ) z twoich pomysłów postaramy się wykorzystać, według mnie takie coś by się przydało.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

Propozycję co do Servera ;) Empty
PisanieTemat: Re: Propozycję co do Servera ;)   Propozycję co do Servera ;) Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 10:12 pm

Jeśli jest możliwe proponował bym wprowadzenie jakieś kontroli anty-bot.
Było by to bardzo przydatne, gdy wystartuje ogólny serwer.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycję co do Servera ;) Empty
PisanieTemat: Re: Propozycję co do Servera ;)   Propozycję co do Servera ;) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Propozycję co do Servera ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Obito 2 propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Propozycje & Sugestie-
Skocz do: