DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Największy błąd na serverze

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
345345




Liczba postów : 1
Join date : 03/04/2015

Największy błąd na serverze Empty
PisanieTemat: Największy błąd na serverze   Największy błąd na serverze Icon_minitimePią Kwi 03, 2015 3:29 pm

Największym błędem na tym otsie jest pierdolona administracja a szczególnie Bunny Wink, ostrzegam ludzi którzy chcą pograć na jakimś normalnym otsie, nie wchodzcie na te gówno szkoda marnować tu życia. Pozdro dla Bunny Senpai, ;p ten ots to i tak dno a z takim śmieciem jak ty to już totalna porażka:) lol! lol! bounce
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Największy błąd na serverze Empty
PisanieTemat: Re: Największy błąd na serverze   Największy błąd na serverze Icon_minitimePią Kwi 03, 2015 11:07 pm

Dlaczego nie podasz swojego nicku? Pewnie jesteś gościem którego zbanowałem za mc, prawda?
Po co jeszcze się fatygujesz i piszesz posty na forum serwera na który już nie wejdziesz?
Nie pozdrawiam.

EDIT: Więcej emotikonów wrzuć.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Kanalia

Kanalia


Liczba postów : 18
Join date : 19/01/2015
Age : 25
Skąd : Zielona Góra

Największy błąd na serverze Empty
PisanieTemat: ..........   Największy błąd na serverze Icon_minitimeWto Kwi 28, 2015 10:05 pm

Bunny gdzie twoje wielkie plany co ? podkuliłeś ogonek i co teraz .. jak cie się nie chciało tego robić to po chuj ten server od damiana braliście. Osobiście jest mi przykro bo lubiałem grać na dawinbi. confused confused
Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

Największy błąd na serverze Empty
PisanieTemat: Re: Największy błąd na serverze   Największy błąd na serverze Icon_minitimeCzw Kwi 30, 2015 7:22 pm

Nie koniecznie podkuliłem ogonek. Z mojej strony możesz się spodziewać zupełnie innego projektu, w ok. 85% odmiennego od Dawinbi (Tak, serwer naruto), więc moje "wielkie plany" zrealizuję. To "Dawinbi" upadło z powodu przede wszystkim braku zrozumienia wśród nas, administratorów i odmiennych wizji co do serwera. Po pewnym czasie odechciało się nam (tak, mi również) pracować przy Dawinbi, dlatego już tego nie utrzymujemy.
Powrót do góry Go down
Kanalia

Kanalia


Liczba postów : 18
Join date : 19/01/2015
Age : 25
Skąd : Zielona Góra

Największy błąd na serverze Empty
PisanieTemat: ..........   Największy błąd na serverze Icon_minitimeSro Maj 06, 2015 1:27 pm

To dobrze Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największy błąd na serverze Empty
PisanieTemat: Re: Największy błąd na serverze   Największy błąd na serverze Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Największy błąd na serverze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Błąd w spellu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Błędy na Serwerze-
Skocz do: