DaWinBi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DaWinBi

Polski Naruto Serwer
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 System sag!

Go down 
+4
Impish
•| °Keendy° |•
Obity
Bunny
8 posters
AutorWiadomość
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

System sag! Empty
PisanieTemat: System sag!   System sag! Icon_minitimeCzw Gru 25, 2014 10:27 pm

Z dniem dzisiejszym rozpocząłem pracę nad systemem sag. Pod koniec tego tygodnia, mam w planach wprowadzenie 10 sag (testowo), aby zobaczyć jak przyjmiecie ten system, oraz czy taka forma misji Wam się spodoba. Jeśli będę widział, że chętnie wykonujecie te misje, będę kontynuował pracę nad nimi oraz coraz bardziej powiększał ich ilość.

Pozdrawiam, Bunny.
Powrót do góry Go down
Obity

Obity


Liczba postów : 12
Join date : 22/12/2014
Age : 24
Skąd : Deutschland/Hamburg

System sag! Empty
PisanieTemat: Re: System sag!   System sag! Icon_minitimeCzw Gru 25, 2014 10:36 pm

Yep! Czekałem aż dodacie w końcu SAGI. Muszę się chyba zacząć udzielać i spisać pomysły na tym Forum Very Happy Jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony Laughing
Powrót do góry Go down
https://dawinbi.forumpl.net/
•| °Keendy° |•
Administrator Forum
Administrator Forum
•| °Keendy° |•


Liczba postów : 25
Join date : 21/12/2014
Age : 27
Skąd : Zamość

System sag! Empty
PisanieTemat: Re: System sag!   System sag! Icon_minitimeCzw Gru 25, 2014 10:50 pm

Ja również czekałem na ten system. Tylko teraz muszę przerobić prezentację xD
Ale to zaraz zrobię Smile i dodam na forum.
Jak najbardziej jestem nawet w tym momencie za wprowadzeniem owych sag Smile
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org/index.php
Impish




Liczba postów : 15
Join date : 25/12/2014

System sag! Empty
PisanieTemat: Re: System sag!   System sag! Icon_minitimeCzw Gru 25, 2014 11:03 pm

Sagi... Fajnie miec dodatkowa rzecz do roboty, bo w tym momencie to w ciagu 2 dni mozna zrobic wszystko i tylko trenowac skille czekajac na eventy z ktorych beda lepsze itemy...

Nagrody za sagi i ich poziom trudnosci / wlozonej pracy powinny byc mocno dopracowane, jesli beda za slabe - nikt ich nie bedzie robil, jesli beda za dobre - gra szybko straci sens Crying or Very sad

Powrót do góry Go down
Bunny
Administrator DaWinBi
Administrator DaWinBi
Bunny


Liczba postów : 39
Join date : 22/12/2014

System sag! Empty
PisanieTemat: Re: System sag!   System sag! Icon_minitimeCzw Gru 25, 2014 11:08 pm

Impish, dzięki za odpowiedź. Dała mi ona w jakiś sposób do myślenia jeśli chodzi o balans nagród i trudności sag. Musimy jednak pamiętać, że sagi przeważnie wykonuje się grupą, i niektóre z nich, dla osoby która gra sama poprostu mogą być niewykonalne.
Nie zapominajmy, że nadal będzie to beta, więc wszystkie błędy/kwestie balansu nagród będzie można jeszcze poprawić, oczywiście z Waszą pomocą.
Powrót do góry Go down
Sergiovsky

Sergiovsky


Liczba postów : 8
Join date : 25/12/2014

System sag! Empty
PisanieTemat: Re: System sag!   System sag! Icon_minitimeCzw Gru 25, 2014 11:53 pm

Ah, no to tak jak dla mnie na chwilę obecną mapa jest zbyt mała by myśleć o większej ilośći (bosów) czyli między innymi mobów z sag które trzeba zabić bo wiadomo te od rozmów można umieścić w mieście Smile
Powrót do góry Go down
Matix




Liczba postów : 6
Join date : 26/12/2014

System sag! Empty
PisanieTemat: Re: System sag!   System sag! Icon_minitimePią Gru 26, 2014 8:02 pm

polecam dodac jako nagrode bonusy dla postaci typu zrobisz sage i dostaniesz +x hp lub dmg kto tak jak se chce
Powrót do góry Go down
ViTheDa
Właściciel Serwera
Właściciel Serwera
ViTheDa


Liczba postów : 17
Join date : 21/12/2014
Skąd : Śląsk

System sag! Empty
PisanieTemat: Re: System sag!   System sag! Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 1:29 am

Wasze pomysły są świetne, myślę o tym żeby były również takie sagi których gracz samemu nie zrobi. Gracze będą musieli utworzyć jakiś team, mniej więcej jak w akademii Naruto. Ubicie jakiegoś bossa według mnie to, że możecie tych "mocnych" bossów ubić w pojedynkę na niskim levelu jest bez sensu. Boss pozostaje bossem, chciałbym wprowadzić system dzięki któremu na bossa będzie potrzeba min. 2 graczy.
Powrót do góry Go down
http://dawinbi.no-ip.org
Cozino

Cozino


Liczba postów : 37
Join date : 27/12/2014
Age : 28
Skąd : Bełchatów

System sag! Empty
PisanieTemat: Re: System sag!   System sag! Icon_minitimeNie Gru 28, 2014 1:36 am

Ja bym proponował za jakieś trudne sagi za nagrode upki.
A pomysł żeby sa sagi dostawać chakra/hp jest świetny ;-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





System sag! Empty
PisanieTemat: Re: System sag!   System sag! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
System sag!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
DaWinBi :: Pomoc-
Skocz do: